Z dumą gratulujemy naszym uczniom godnego reprezentowania Opolskiego Elektryczniaka.

Jest najstarszą i jedną z nielicznych tego typu orkiestr szkolnictwa średniego - technicznego w regionie.

4 grudnia el12 Opole Politechnic Band - Generacja 2.0 otworzyła XXXI Międzynarodową Konferencję pt. Lekkie konkunstrukcje w inżynierii lądowej.

Zapraszamy Rodziców.

To było bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie, za które serdecznie dziękujemy prowadzącym zajęcia.

Z głębokim żalem informujemy, że zmarł Nasz Kolega, zasłużony nauczyciel Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu mgr Franciszek Hawrot.

Świąteczne zbiórki w naszej szkole.

Gratulujemy!

Gratulujemy!

Poznaj warunki zatrudnienia.

W pierwszej połowie listopada w naszej szkole przeprowadzono ćwiczebną ewakuację.

Wykaz sal znajdować się będzie w holu szkoły.

Z nami finał 12. edycji „Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie”!

Życzenia Dyrektora Zespołu Szkół Elektrycznych z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Owacją na stojąco i dwoma bisami zakończył się koncert w ramach XIX już sezonu cyklu "Muzyczne impresje" w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Grodkowie współtworzony przez Orkiestrę Dętą ZSE w Opolu

Dźwięcznych Świąt, odpoczynku i radości życzą Elektryczni Dęciacy!

Kolejny próbny egzamin odbędzie się w marcu.

 Dźwięki kolęd wypełniły szkolną przestrzeń, tworząc wyjątkowy klimat radości, spokoju i wzajemnej życzliwości.

Jeden z naszych uczniów miał okazję osobiście zadać pytanie naszemu astronaucie!

Takie inicjatywy pokazują, że wspólne działanie i wrażliwość na potrzeby innych realnie zmieniają świat na lepszy.

11 listopada to niezwykła data dla każdego Polaka.

Gratulacje wielkie dla naszej drużyny!

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Zachęcamy całą społeczność do włączenia się w akcję i wspólnego budowania świątecznej atmosfery dobra i odpowiedzialności za innych.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć w kolejnych konkursach językowych.

Gratulujemy!

Turniej z okazji Dnia Niepodległości.

Dyrektor Zespołu Szkół Elektrycznych bardzo serdecznie dziękuje uczniom, którzy oddali krew.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie ZSE!

W czwartek 11 grudnia 2025 roku w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Opolu odbyły się rekolekcje adwentowe dla uczniów Zespołów Szkół Elektrycznych i Ekonomicznych, Liceów nr 3 i nr 8 w Opolu oraz WZDZ.

Gratulujemy naszym zawodnikom świetnych wyników oraz dumnego reprezentowania szkoły! 

Dziękujemy za Waszą dobroć, którą tak hojnie potraficie obdarować potrzebujących.

Zapraszamy na zebranie Rodziców.

9 grudnia punktualnie o godzinie 19:00 w Sali Pinottiego w Muzeum Piastów Śląskich (Zamek w Brzegu) orkiestry - w tym nasza, zgrupowane w ramach el12 Opole Politechnic Band rozpoczęły I koncert w ramach XIV już sezonu, autorskiego cyklu "Z orkiestrą po zamkach i pałacach".

Gratulacje!

Dziękujemy wszystkim za okazane serce i wsparcie tej szlachetnej inicjatywy.

Nauczyciele wf prowadzą zapisy uczniów na 3 dniowy wyjazd na narty do Zieleńca w dniach 15-18 grudnia 2025r.

Serdecznie gratulujemy!

W imieniu naszych uczniów serdecznie dziękujemy za przekazany sprzęt.

Spotkanie było także świetną okazją do przećwiczenia języka angielskiego.

Zapoznaj się z ofertą.

Praktyczna wiedza, która naprawdę się przyda!

19 listopada 2025 muzycy z Orkiestry Dętej ZSE w Opolu w ramach grupy koncertowej el12 Opole Politechnic Band pojadą do Grodkowa na pierwszy wyjazdowy koncert w tym sezonie.

9 grudnia (wtorek) o godzinie 19:00 nasi Elektryczni Dęciacy zagrają ponownie w jednej z najbardziej akustycznych sal opolskiego - Sali Pinottiego na Zamku w Brzegu.

Udział w Forum był dobrze spędzonym czasem.

Back to top