Biblioteka poleca

W tym dziale będziemy zamieszczać polecane przez nas książki.

 

hawkingHawking, Stephen: Krótkie odpowiedzi na wielkie pytania

Światowej sławy kosmolog i autor bestsellera nad bestsellerami „Krótka historia czasu” pozostawił nam swoje odpowiedzi na najistotniejsze pytania o nasze miejsce i przyszłość we wszechświecie
Skąd się wzięliśmy? Czy ostatecznie przetrwamy? Czy postęp techniki uchroni nas przed zagładą? W jaki sposób moglibyśmy w pełni rozwinąć skrzydła?
Sami przyznajcie, że pewnie nie raz, nie dwa zastanawialiście się nad tego typu kwestiami.


hawking

Floyd Michael i inni: Anatomia kłamstwa

"Kłamstwo nie jest zaprzeczeniem prawdy. Ono doskonale się w nią przebiera. Autorzy książki najpierw pokazują nam nasze skłonności do unikania konfrontacji z kłamstwem, a następnie dostarczają nam zestaw doskonale opracowanych narzędzi wydobywania kłamstwa w procesie komunikacji. Książka cenna, ważna, zaskakująca".


hawking

Anatomia pokoju: rozwiązywanie konfliktu u źródła. Przekład Monika Malcherek

Książka jest bestsellerem autorów książki „Przywództwo i oszukiwanie samego siebie”, dodaje otuchy i zachęca do pojednania. Opowieść jest poruszającą historią rodziców borykających się z własnymi dziećmi i problemami zatruwającymi ich wspólne życie. Uczymy się od bohaterów jak zażegnać konflikty w życiu osobistym, zawodowym oraz te o zasięgu globalnym, nawet jeśli już znaleźliśmy się w stanie wojny.

 

Back to top