Promocyjne projekty artystyczne Przemysława Ślusarczyka nagrodzone

Autorskie projekty Przemysława Ślusarczyka – dyrygenta orkiestry naszej Szkoły „Kolej na orkiestrę czyli Opolski Ekspres Dęty”, „Z orkiestrą po Odrze” i „Z orkiestrą po zamkach i pałacach” zostały wyróżnione za konsekwentną i skuteczną promocję regionu w tegorocznej edycji konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego” organizowanego przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną. Warto dodać, że Orkiestra Dęta ZSE aktywnie uczestniczy od samego początku w tych imprezach.

Wręczenie dyplomów i wyróżnień odbędzie się podczas Kongresu Turystycznego pn. Wielokulturowość w Turystyce” 24 października w Nyskim Domu Kultury w Nysie w ramach obchodów 10-lecia Opolskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

plakat kno 2013

plakat zopzip