WYJAZD ADAPTACYJNY UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH

w terminie 21-23.09.2015

Serdecznie zapraszamy na obóz adaptacyjny wszystkich uczniów klas pierwszych Zespołu Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu – najlepszej technicznej szkoły w województwie opolskim.

W programie:

• rajd na Kopę Biskupią z przewodnikiem,
  • sesje w jaskini solnej - szczypta zdrowia dla ciała i ducha. Panujący w Jaskini Solnej mikroklimat przypomina ten, który mamy nad morzem. Podobnie też działa na nasz organizm. Czyste powietrze, zjonizowane dzięki soli, odpręża i wspomaga leczenie wielu chorób,
  • ognisko niezależnie od pogody (zadaszone miejsca ogniskowe), zamienne za kolację,
  • karaoke, dyskoteka,
  • gry i zabawy integracyjne,
  • „Savoir vivre ucznia Opolskiego Elektryczniaka” - co uczniowie powinni wiedzieć o prawach i obowiązkach?
  • „Zawsze pomagam” - szkolenie z pierwszej pomocy, zasady bezpieczeństwa w szkole, w czasie lekcji, w pracowniach zawodowych i komputerowych.

Na terenie ośrodka dostępne będą:

• rowery górskie, siłownia, sauna, hala sportowa,
  • boiska: (kosze wolno stojące, 2 boiska do siatkówki plażowej),
  • kawiarenka internetowa (8 stanowisk komputerowych), Internet bezprzewodowy,
  • sale dydaktyczne i amfiteatr,
  • wypożyczalnia gier plenerowych.

Na spotkaniu podsumowującym każdy uczeń otrzyma certyfikat ukończenia oraz koszulkę z logo Elektryczniaka

Koszt tylko 165 zł/os.

Cena obejmuje:

• Transport: Opole – Głuchołazy - Opole
  • Zakwaterowanie: (pokoje 4/6 osobowe)
  • Wyżywienie: cztery posiłki dziennie od obiadu do śniadania (wyżywienie pełno-kaloryczne, bez ograniczeń)
  • Opiekę medyczną