Sukces w XXX Turnieju Matematycznym dla uczniów Branżowych Szkół I Stopnia województwa opolskiego.

Drużyna w składzie: Daniel Bytsko z klasy 2ab oraz Rafał Błyszcz i Denis Heuer z klasy 1bb, zajęła I miejsce w województwie w XXX Turnieju Matematycznym dla uczniów Branżowych Szkół I Stopnia województwa opolskiego, którego finał odbył się w dniu 6 marca 2023 r. na Uniwersytecie Opolskim.
Daniel Bytsko został laureatem zajmując I miejsce w województwie opolskim w klasyfikacji indywidualnej. Rafał Błyszcz uzyskał 74% punktów i tym samym zdobył tytuł finalisty zajmując III miejsce w województwie opolskim w klasyfikacji indywidualnej. Denis Heuer otrzymał tytuł finalisty.
W konkursie uczestniczyli uczniowie ze szkół z całej Opolszczyzny. Uczniowie samodzielnie rozwiązywali 10 zadań, a suma zdobytych przez nich punktów zdecydowała o miejscu drużyny.
Sukces naszej reprezentacji to efekt wielu miesięcy przygotowań i treningu w rozwiązywaniu zadań konkursowych. Pokonywanie problemów matematycznych dawało im dużo satysfakcji.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłym roku.