Puchar św. Jacka zdobyty ale na puchar Komendanta Miejskiego Policji musimy jeszcze poczekać.

Szkolna drużyna piłki nożnej tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczestniczyła w dwóch wydarzeniach sportowych.
W dniu 12 czerwca w Strzelcach Opolskich piłkarska reprezentacja Elektryczniaka w składzie: Mateusz Pietrzyk, Dominik Poloczek, Cebula Paweł, Bonk Mateusz, Orlik Tomasz, Kubiciel Marcel, Młynarski Michał, Pętal Dawid, Błyszcz Rafał wzięła udział w prestiżowym turnieju z cyklu: „Puchar św. Jacka”. Jak co roku do rywalizacji przystąpiły drużyny z województwa opolskiego i śląskiego. Nasza drużyna spisała się rewelacyjnie, wygrywając wszystkie mecze. Ponadto gra naszych zawodników została doceniona w postaci nagród indywidualnych. Najlepszym bramkarzem turnieju został Mateusz Pietrzyk a najlepszym zawodnikiem zawodów NVP został Paweł Cebula.
Dwa dni później 14 czerwca „Elektryczni” stawili się na obiekcie sportowym „Swornicy” Czarnowąsy bowiem tam rozegrany został kolejny turniej piłkarski. Tym razem organizatorem zawodów była Opolska Komenda Policji. W turnieju o puchar Komendanta Miejskiego Policji wzięło udział osiem drużyn z naszego regionu. Niestety tym razem turniej nie ułożył się po myśli naszej drużyny. Przegraliśmy dwa pierwsze mecze co skutkowało odpadnięciem z dalszej rywalizacji. Ale po mimo porażki drużyna zaprezentowała się z dobrej strony. Drużyna zagrała w następującym składzie: Mateusz Pietrzyk, Dawid Pietrzyk, Dominik Poloczek, Michał Młynarski, Dawid Pętal, Rafał Błyszcz, Rafał Czaja, Mikołaj Dziergas.
Opiekunem zespołu był Jarosław Stykała.

.

Back to top