28 kwietnia w Toyota Park zakończyła się kolejna edycja OLSY, w której uczestniczyli reprezentanci naszej szkoły.

Jako jedyna drużyna młodzieżowa w stawce dziewięciu zespołów rozegraliśmy szesnaście spotkań, wygrywając dwa z nich. Był to doskonały „poligon” doświadczalny dla naszych uczniów, którzy zebrali pochlebne recenzje od organizatorów i uczestników, z których wielu ma za sobą ligową przeszłość.
Nasz start w tych rozgrywkach to przede wszystkim zasługa sponsorów, o których pozyskanie postarali się sami zawodnicy z Dominikiem Drzymotą z klasy 3e na czele.
Nasi sponsorzy : Morawiec Transport Sp. z o.o., Mabet Sp. z o.o., Dek Automatyka, Gwarant Agencja Ochrony.
Bardzo dziękujemy za wsparcie młodych sportowców Naszej szkoły, którzy dzięki Państwa pomocy mieli okazję rozwijać swą pasję siatkarską.
Należy dodać, że doświadczenie zdobyte podczas tych rozgrywek zaowocowało tym, iż w szkolnych zawodach byliśmy w tym roku niepokonani, nie tracąc w nich żadnego seta. Przed nami sezon siatkówki plażowej, gdzie liczymy na kolejne sukcesy.
Szkołę reprezentowali w tym roku: Kamil Poluszyński, Tomasz Stefanowski, Piotr Koteras (wszyscy klasa 4d), Dominik Drzymota, Mateusz Rother, Radosław Sucharski, Szymon Burzawa (wszyscy klasa 3e), Marek Stosiek, Filip Kotala (obaj klasa 3a), Tomasz Majer (2f), Blachucik Bartosz, Tobiasz Porada (obaj 1a), Franciszek Haniecki (2a) oraz maturzyści z klasy 5f Łukasz Wach i Stanisław Łepek, którym pragniemy szczególnie podziękować za wieloletnie reprezentowanie barw szkoły. Trenerem drużyny jest Bogusław Rączka.

 

Back to top