Niesamowite emocje do samego końca rozgrywek towarzyszyły Drużynowym Mistrzostwom Opola w Szachach.

Niesamowite emocje do samego końca rozgrywek towarzyszyły Drużynowym Mistrzostwom Opola w Szachach. Nasza drużyna w składzie Kamil Kostecki 2at, Paweł Bolibrzuch 3et, Marcin Ostrowski 5gt i Karolina Kołacińska 5gt, wywalczyła I miejsce wśród szkół ponadpodstawowych przełamując po raz pierwszy „hegemonię” szkół ogólnokształcących w rozgrywkach szachowych na tym szczeblu rozgrywek.
Gratulacje należą się całej drużynie, ale na uwagę zasługuje fakt, że Karolina Kołacińska okazała się najlepszą zawodniczką turnieju. Przed nami kolejne rozgrywki – półfinał województwa opolskiego. Przy tej okazji szczególne podziękowania należą się naszej instruktorce szachowej Julii Trusz, która prowadzi naszą drużynę i pracuje z naszymi uczniami.

 

Back to top