Bartosz Dorosiewicz, bo o nim mowa został laureatem III nagrody II International Instrumental Performance "Kogan's competition".

Dodajmy konkursu międzynarodowego. W swoim portfolio Bartek posiada już trochę nagród w krajowych imprezach, ale także zagranicznych.
Do konkursu przygotowywał się od początku roku szkolnego, pod czujnym okiem swojego nauczyciela Jacka Hornika, który … też jest absolwentem naszej szkoły. Przesłuchania odbywały się w trybie online. Bartek zaprezentował trzy kompozycje: „Concertino” Borysa Lomaniego (polski kompozytor), „Sonatina a la jazz” Siegfried Siarrego i „Etiuda Ignition” Jamesa Raego.
Na co dzień jest uczniem klasy 3DT. Gra w Orkiestrze Dętej ZSE w Opolu i współtworzy el12 Opole Politechnic Band – Generację 2.0. Można go posłuchać na nowej płycie „Pozytywny przepływ energii (III) o której pisaliśmy 5.01.2023 roku: https://www.el12.orkiestra.opole.pl/index.php/nasze-nagrania-cd-lp/37-lp-2023-pozytywny-przeplyw-energii-iii a także na płycie „Cafe Electro” współtworzonej przez ODZSE w której gra solówki w „Dzieci w parku”: https://www.odzse.slusarczyk.eu/index.php/nasze-plyty-cd-lp/29-iv-plyta-2023-cafe-electro

 

 

Back to top