Szanowni Państwo przypominamy, że egzaminy zawodowe:

podstawa programowa 2012 - (jednoliterowe oznaczenia kwalifikacji ) w sesji styczeń - luty 2022 r. odbędą się w następujących terminach:
Egzamin pisemny kwalifikacja E.08 - 11 stycznia 2022 r.

podstawa programowa 2017 (dwuliterowe oznaczenia kwalifikacji) - w sesji styczeń - luty 2022 r. odbędą się w następujących terminach:
Egzamin pisemny - wszystkie kwalifikacje - 11 stycznia 2022 r.
Egzaminy praktyczne - od 10 stycznia do 2 lutego 2022 r.

podstawa programowa 2019 (trzyliterowe oznaczenia kwalifikacji) - w sesji styczeń - luty 2022 r. odbędą się w następujących terminach:
Egzamin pisemny - wszystkie kwalifikacje - 14 stycznia 2022 r.
Egzaminy praktyczne - 10 stycznia 2022 r.

Szczegółowe informacje m.in. o godzinie rozpoczęcia egzaminu znajdują się na indywidualnych kontach zdających w systemie SIOEPKZ. Prosimy zdających o zalogowanie się do systemu SIOEPKZ i sprawdzenie terminu egzaminu pisemnego oraz praktycznego.

W razie problemów z dostępem do systemu SIOEPKZ proszę kontaktować się przez e-dziennik z Panem Arturem Rapińskim lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Przypominamy, że na egzaminie każdy zdający korzysta z własnych materiałów i przyborów.
Wykaz materiałów i przyborów z których mogą korzystać zdający w części pisemnej i praktycznej znajduje się tutaj (https://oke.wroc.pl/aktualnosci/egzamin-potwierdzajacy-kwalifikacje-w-zawodzie-i-egzamin-zawodowy-18/).

Uczniowie zdający egzamin w sali gimnastycznej oraz w salach na pierwszym piętrze wchodzą do szkoły tylnym wejściem od strony parkingu i udają się bezpośrednio do sal.
Uczniowie zdający egzamin w sali nr 8 oraz w salach na drugim i trzecim piętrze wchodzą do szkoły głównym wejściem i udają się bezpośrednio do sal.

Wytyczne dla osób przystępujących do egzaminów zawodowych w sesji styczeń - luty 2022 r. pdf

Back to top