Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich chętnych do zgłaszania się w ramach naboru do naszej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych (ODZSE), najstarszej działającej orkiestry szkolnictwa technicznego w regionie opolskim !

Jeśli jesteś lub chcesz być uczniem "Opolskiego Elektryczniaka" lub jesteś uczniem innej szkoły w Opolu, osobą lubiącą grać to ta propozycja jest DLA CIEBIE !
Poszukujemy muzyków grających na instrumentach dętych, ale także gitarzystów elektrycznych i basowych, perkusistów. Grasz na innym instrumencie także zapraszamy ! Zapewniamy atrakcyjny materiał nutowy. Ale to nie wszystko - orkiestra posiada własną salę prób a zarazem pomieszczenie do indywidualnego ćwiczenia dla członków zespołu.
Dyrygentem jest Przemysław Ślusarczyk - osoba z wieloletnim doświadczeniem dyrygenckim, kompozytorskim i managerskim. W zespole panuje miła atmosfera, cenimy ludzi kreatywnych. Zespół stale występuje w regionie i poza jego granicami w ramach cyklu koncertów "Muzyczne Impresje" i "Z orkiestrą po zamkach i pałacach" oraz dużych imprez: "Opolski Ekspres Dęty" i "Z orkiestrą po Odrze". Członkowie ODZSE uczestniczą rokrocznie w Warsztatach Muzycznych poza terenem województwa opolskiego!

Szczegółowe informacje: www.odzse.slusarczyk.eu

W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

  • instrument na którym gra kandydatka (-kandydat)
  • telefon komórkowy - kontaktowy

Zgłoszenia prosimy przesyłać na:
Telefon/sms: 887-725-725
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Back to top