Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki w Opolu ogłasza nabór na stanowisko specjalisty ds. oświetlenia.

Opolski Teatra Lalki i Aktora im.Alojzego Smolki w Opolu poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku oświetleniowca – realizatora przedstawień teatralnych. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami nieposiadającymi doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, osoby chętne przyuczymy do zawodu między innymi poprzez szkolenia i wprowadzimy w arkana ciekawej pracy w Teatrze.

W zakres obowiązków wchodzi m.in.:

a) obsługa sprzętu oświetleniowego/multimedialnego oraz przygotowanie i prowadzenie świateł scenicznych/multimediów podczas prób, spektakli, koncertów, imprez obcych i innych wydarzeń organizowanych w siedzibie Teatru oraz na wyjazdach,
b) Przygotowanie oraz prowadzenie oświetlenia zgodnie ze scenariuszem spektaklu,
c) Sporządzanie dokumentacji technicznej spektakli – scenariuszy oświetlenia oraz archiwizowanie materiału oświetleniowego,
d) Odpowiedzialność za powierzony sprzęt, jego stan techniczny i gotowość eksploatacyjną;
e) Konserwacja oraz wykonywanie napraw powierzonego sprzętu w zakresie posiadanych uprawnień,
f) Wykonywanie drobnych napraw instalacji elektrycznych w ramach posiadanych uprawnień.

Wymagania:

a) Mile widziane wykształcenie techniczne kierunkowe,
b) Mile widziane uprawnienia SEP do 1 KV,
c) Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
d) Mile widziana znajomość obsługi konsolet cyfrowych oraz oprogramowania do obróbki oświetlenia,
e) Pełna dyspozycyjność (praca również w weekendy oraz wieczorem), gotowość do odbywania wyjazdów służbowych,
f) Umiejętność pracy zespołowej, zaangażowanie i motywacja do pracy, samodzielność,
g) Jesteśmy otwarci na zatrudnienie absolwentów szkół o profilu elektrycznym .

Oferujemy:

a) Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat,
b) Stałe Wynagrodzenie,
c) Przyuczenie pod kątem specyfiki pracy w teatrze,
d) Niezbędne narzędzia do pracy,
e) Możliwość odbycia szkoleń profilowych organizowanych przez firmy z branży oświetleniowej ( podstawy oświetlenia scenicznego, obsługa urządzeń inteligentnych, multimediów itp.),
f) Świadczenia socjalne dla pracownika w ramach Funduszu Świadczeń Socjalnych,
g) Możliwość korzystania z Pracownicznej Kasy Zapomogowo–Pożyczkowej.

Wymagane dokumenty:

a) CV wraz z listem motywacyjnym lub innym pisemnym zgłoszeniem udziału w naborze wraz z motywacją,
b) Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”,
c) Kserokopia dyplomu poświadczającego wykształcenie,
d) Kserokopie świadectw pracy lub innych dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe, a w przypadku pozostawania w zatrudnieniu – oświadczenie kandydata o zatrudnieniu wskazujące datę jego rozpoczęcia,
e) Kserokopie dokumentów (ukończone kursy, szkolenia, warsztaty i inne) potwierdzających posiadane umiejętności i kwalifikacje wymagane na stanowisku pracy.
Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać:
a) w siedzibie Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, ul. Augustyna Kośnego 2a, 45-056 Opole,
b) pocztą na adres: Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, ul. Augustyna Kośnego 2a, 45-056 Opole,
d) Teatr zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji. Kandydaci, których aplikacje przejdą pozytywną weryfikację formalną, zostaną powiadomieni (telefonicznie/mailowo) o dalszych etapach procesu rekrutacyjnego.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy:

  1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki, ul. Augustyna Kośnego 2a, 45-056 Opole.
  2. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy.
  3. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich i organizacji międzynarodowych.
  4. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne.
  5. Dane są przechowywane przez okres 1 roku.
  6. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania, sprostowania, usuwania – w określonych sytuacjach.

Back to top