Energotest-Diagnostyka Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko Technik ds. pomiarów elektrycznych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • opracowywanie protokołów pomiarowych
  • obsługa aparatury pomiarowej

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu elektryki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć i umiejętności przyswajania nowej wiedzy
  • umiejętność obsługi komputera
  • ukończone 18 lat

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę MultiSport
  • pracę stacjonarną w godzinach 7-15

Miejsce pracy:

Siedziba firmy – ul. Elektrowniana 25 Opole (teren El Opole)
Więcej informacji na stronie www.energotest-diagnostyka.pl

Back to top