Konkursy PGE Energia Odnawialna

british

Szanowni uczestnicy konkursów związanych z tematyką odnawialnych źródeł energii.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu plastycznego, multimedialnego oraz konkursu na projekt kalendarza lub plakietki za nadesłanie swoich prac. Wasza kreatywność, pomysłowość, a także różnorodne techniki wykorzystane przez Was podczas realizacji projektów ukazały naszemu Jury niezwykły obraz. Obraz wspaniałej pasji autorów wszystkich prac,  zamiłowanie do bardzo różnej aktywności plastyczno  - multimedialnej.  Obraz, który pokazuje również, iż dbałość o nasze środowisko oraz odpowiedzialność za jego stan jest naszą wspólną sprawą i to od nas, od naszych działań i poczucia odpowiedzialności zależy jak będzie wyglądała nasza planeta w przyszłości.

Drodzy uczestnicy konkursów. Nasze Jury złożone ze specjalistów oceniło Wasze prace, ale ich bardzo duża ilość nie pozwala nam na opublikowanie dzisiaj protokołu wraz z nazwiskami  wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych.

Chcemy uhonorować Waszą pracę i nie pominąć żadnej z nich. Już teraz wiemy, że Jury nagrodzi znaczniej więcej prac niż zakładano, a więc prosimy nie martwcie się. Ostateczne wyniki opublikujemy w poniedziałek 29 marca 2021 r.

Pozdrawiamy
Organizatorzy