SZYMON FARON Z KLASY 4ET UCZESTNIKIEM ETAPU OKRĘGOWEGO 45 OLIMPIADY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

english

Dnia 22 stycznia 2021 w Instytucie Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się Okręgowy Etap 45 Olimpiady Języka Angielskiego. Zakwalifikowało się do niego około 100 osób z okręgu dolnośląsko - opolskiego. Jednym z nich był uczeń naszej szkoły - Szymon Faron z klasy 4ET. Zważywszy na sytuację epidemiologiczną, przygotowanie konkursu w formie stacjonarnej i czuwanie nad jego przebiegiem było z pewnością nie lada wyzwaniem dla organizatorów. Dzięki zdyscyplinowaniu uczestników i stosowaniu się do zasad bezpieczeństwa wszystko na szczęście przebiegło sprawnie i zgodnie z planem. Atmosfera była bardzo przyjemna, poza tym wszyscy biorący udział w olimpiadzie otrzymali pamiątkowe drobiazgi i z pewnością pobyt we Wrocławiu w tym nietypowym okresie będzie dla nich dobrym wspomnieniem.

Serdecznie dziękujemy Szymonowi za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy wielu sukcesów oraz możliwości rozwijania umiejętności językowych w dorosłym życiu. Podziękowania kierujemy również do wszystkich uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych, którzy z zaangażowaniem próbowali swoich sił na szczeblu szkolnym olimpiady, często z bardzo dobrymi efektami. Następna olimpiada już w kolejnym roku szkolnym. Czekamy na Was!