Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

nowa strona rekrutacji

Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Drodzy Uczniowie.

Jak co roku chcielibyśmy Was gościć w murach opolskiego Elektryczniaka świętując i wykorzystując tradycyjny Pierwszy Dzień Wiosny do zorganizowania Dnia Otwartego Szkoły.

Niestety obecna sytuacja uniemożliwia nam wszystkim obchodzenie owego dnia w sposób, do którego jesteśmy od wielu lat przyzwyczajeni.

Wiemy, iż dobrze wybrana szkoła to gwarancja rozwoju kariery zawodowej i sukcesu w przyszłości. Dlatego na nakładem ogromniej pracy uczniów i nauczycieli przygotowaliśmy dla Was odświeżoną stronę dotyczącą rekrutacji w następnym roku szkolnym -  2021/2022.  Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Wam podjąć jedną z najważniejszych decyzji w Waszym życiu jaką jest wybór szkoły ponadpodstawowej.

Strona jest stworzona przez Uczniów i dla Uczniów, dlatego mamy nadzieję, że odnajdziecie tam wszystkie odpowiedzi na pytania związane z wyborem Waszej przyszłej szkoły ponadpodstawowej. Mamy również nadzieję, że dla wielu z Was ową szkoła zostanie Opolski Elektryczniak…, bo zgodnie z jednym z haseł nowej strony "Opolski Elektryczniak to Szkoła, która łączy tradycję z innowacyjnymi rozwiązaniami, nowoczesnymi technologiami oraz z współpracą z przedsiębiorcami".

Strona dotycząca rekrutacji dostępna jest pod adresem http://rekrutacja.elektryk.opole.pl/

Prosimy wszystkie szkoły podstawowe o kontakt i zachęcamy do zadawania pytań za pomocą formularza ze strony lub podczas spotkań online z naszymi Doradczyniami Zawodowymi (po uprzednim uzgodnieniu szczegółów), które z wielką przyjemnością zaprezentują  ofertę kształcenia Zespołu Szkół Elektrycznych w Opolu podczas zdalnych konferencji.