UCZEŃ ELEKTRYCZNIAKA ZADEBIUTOWAŁ W FILMIE!

Nie od dziś wiadomo, że uczniowie Elektryczniaka są osobami z różnymi pasjami, często przekraczającymi stereotypowe wyobrażenie o osobach uczących się w technikum.

Jeden z uczniów naszej Szkoły  - Jarek Lewandowski z klasy 2 bt – zadebiutował w filmie ,„Psycholog”  wyprodukowanym przez młodego reżysera Kamila Kanię, wcielając się w rolę tytułowego bohatera.

Jesteśmy bardzo dumni z tego powodu, dlatego chcielibyśmy polecić tę produkcję.

Jak donosi reżyser: akcja filmu rozgrywa się w Opolu, po śmierci szesnastoletniej Dominiki. Mordercą był Psycholog Przemek, który miał przeprowadzić dziewczynie testy. Po wyjściu z więzienia, bohater natrafia na Szefa, który przejeżdża akurat ulicą, na której znajduje się Przemek. Były więzień otrzymuje od dotychczas nieznajomego mężczyzny ciekawą (?) ofertę pracy…

Oglądając tę produkcję zauważymy, że cechuje się ona wspaniałą grafiką. Wszystkie zdjęcia użyte w filmie zostały wykonane przez: Wojciecha Osowskiego, Szymona Sieczkowskiego oraz Kamila Kanię. Film charakteryzuje się ciekawą ścieżką dźwiękową, którą zajęli się Miłosz Olechwir i Bartek Antonik. Uwagę zwracają również kostiumy  przygotowane przez Olę Smyczek.

Jeśli chcecie poznać dalszą historię bohatera i sprawdzić, jak z rolą poradził sobie nasz uczeń, to koniecznie zobaczcie film.

Premiera filmu: 18 grudnia 2020 na kanale YouTube o godzinie 19.00

Link do wydarzenia - przejdź >>