SAMORZĄD UCZNIOWSKI ELEKTRYCZNIAKA NAGRODZONY!

Z radością informujemy, że Samorząd Uczniowski Elektryczniaka zajął 2. miejsce w konkursie "Młodzież przyjazna Samorządowi".

Konkurs, w którym dostrzeżono i nagrodzono działalność Samorządu Uczniowskiego Elektryczniaka, został zorganizowany przez Fundację Laboratorium Zmiany w ramach projektu "Aktywny Samo-rząd. Inkubator Społeczeństwa Obywatelskiego". To właśnie przedstawiciele tej Fundacji,  w pierwszej części projektu, przygotowali dla członków Samorządu spotkania z ekspertami  i warsztaty zakresu kompetencji miękkich, mające na celu zwiększenie aktywności społecznej i obywatelskiej uczestników spotkań.

Kolejnym etapem pracy w ramach realizowanego projektu, stał się udział w konkursie, w ramach którego sprawdzano skuteczność przeprowadzonych warsztatów, poziom nabytych umiejętności, zwłaszcza planowania i realizacji działań, oraz oceniano zadania, jakie Samorząd Uczniowski przeprowadził podczas ostatniego roku szkolnego.

 

Jury konkursowe doceniło  aktywność Samorządu Elektryczniaka, przyznając drugą nagrodę w konkursie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym w projekt i pamiętajmy, że Samorząd Uczniowski to wszyscy Uczniowie Naszej Szkoły.

Nagrody dla uczestników warsztatów i realizatorów działań w ramach Samorządu – czekają w Szkole! Zostaną rozdane po powrocie do nauki stacjonarnej lub hybrydowej.

Projekt realizowała Fundacja Laboratorium Zmiany we współpracy z Fundacją Semper Avanti Opole.  Był  współfinansowany przez  Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków FIO.