WITAMY NOWYCH UCZNIÓW W SPOŁECZNOŚCI ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH!

ropoczecie mini

Rok szkolny 2020/2021 oficjalnie został rozpoczęty.

Niestety sytuacja zagrożenia epidemiologicznego sprawiła, że zrezygnowano z Uroczystego Rozpoczęcia Roku, w którym tradycyjnie uczestniczyła cała społeczność szkolna.

Uczniowie klas starszych rozpoczęli nowy rok szkolny podczas kameralnych spotkań klasowych z wychowawcami, a uczniowie klas pierwszych, w małych, dwuklasowych grupach, uczestniczyli w spotkaniach z Dyrekcją Szkoły i wychowawcami.

Dyrektor Dariusz Dobrowolski pogratulował uczniom klas pierwszych dobrej decyzji związanej z wyborem opolskiego Elektryczniaka na drugi etap kształcenia, przybliżył zasady funkcjonowania Szkoły, omawił zasady bezpieczeństwa w sytuacji zagrożenia i serdecznie przywitał nowych członków społeczności szkolnej. Część oficjalną zakończyło zrobienie wspólnego zdjęcia, po czym był czas na spotkanie z wychowawcą, zawarcie pierwszych znajomości i zapoznanie się z budynkiem szkoły.

Bez względu na formę rozpoczęcia, życzenia brzmią tak samo: całej społeczności szkolnej, uczniom, nauczycielom i pracownikom życzymy dobrego roku szkolnego, podczas którego będzie czas na naukę i rozrywkę, rozwijanie pasji i zabawę, wytężoną pracę i odpoczynek, spotkania, koleżeństwo i przyjaźnie. Niech ten rok przyniesie spełnienie zamierzeń i planów. I niech mija w zdrowiu ?

A uczniów klas pierwszych serdecznie witamy w społeczności szkolnej mając nadzieję, że szybko znajdą w niej swoje miejsce i zawiążą przyjaźnie na całe życie!

1at

Klasa 1at - wychowawca Anna Stankowicz

1at

Klasa 1bt - wychowawca Tomasz Zajączkowski

1at

Klasa 1ct - wychowawca Natalia Skowron

1at

Klasa 1dt - wychowawca Dorota Wiktorowska

1at

Klasa 1et - wychowawca Krzysztof Kamieniak

1at

Klasa 1ft - wychowawca Agnieszka Nowak

1at

Klasa 1ab - wychowawca Danuta Łągiewka