„Elektro CUP” 2019

elektrocup

Uwaga:  piłkarze, kibice i sympatycy piłki nożnej w  naszej szkole…

Piłkarską jesień w Elektryczniaku - czas zacząć!!

Rozpoczynamy 5 edycję turnieju o Mistrzostwo Elektryczniaka w Piłce Nożnej

 – Elektro CUP” 2019

W naszej zabawie biorą udział wszystkie klasy   1 – 3  Zespołu Szkół Elektrycznych, które w drodze losowania  utworzyły   6  Grup Eliminacyjnych. W każdej grupie znajdują się 4 zespoły klasowe.

I Etap turnieju to właśnie rywalizacja grupowa, w której drużyny grają ze sobą mecze w systemie „każdy z każdym”. Dwa najlepsze zespoły awansują do kolejnego etapu turnieju.

Każda drużyna wybiera 10 piłkarzy  (6 grających + 4 rezerwowych) z wyznaczonym kapitanem zespołu, którzy będą uczestniczyć w zawodach oraz tworzy pisemną listę uczestników, którą dostarcza do organizatorów turnieju. Wszystkie mecze odbywać się będą we wtorek o stałej godzinie: 13.00 – 15.00  na boisku Orlik przy ul. Czaplaka  (Campus Uniwersytetu Opolskiego) w Opolu. Obrońcą tytułu mistrzowskiego z poprzedniego roku jest klasa 2DT!

Równocześnie z rywalizacją drużynową o Mistrza Elektryczniaka, toczyć się będzie rywalizacja indywidualna o tytuł „ Króla Strzelców” Elektro Cup 2019.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w naszej zabawie a drużynom i zawodnikom życzymy wiele zwycięstw i pięknych bramek!

Ze sportowym pozdrowieniem….

Jarosław Stykała i Tomasz Kaleta: nauczyciele wychowania fizycznego

Organizatorzy turnieju Elektro Cup 2019