Srebro dla Elektryczniaka w piłkarskim turnieju o Puchar św. Jacka

W środę 12 czerwca 2019 roku już po raz dwunasty na stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Strzelcach Opolskich odbywał się Międzydiecezjalny Turniej Piłkarski o Puchar św. Jacka. W kategorii szkół ponadpodstawowych – drugie miejsce wywalczyli uczniowie Elektryczniaka, którzy występowali jako AJAX AMSTERDAM. Najlepszym bramkarzem został Fabian Palus z klasy 3ET. Opiekunem i trenerem drużyny był pan Jarosław Stykała . Gratulujemy 😊

UCZESTNICY TURNIEJU (SZKOŁY PONADPODSTAWOWE):

SZKOŁA WYLOSOWANY KLUB
NSD CZĘSTOCHOWA AS ROMA
ZSET GLIWICE - SOŚNICA TOTTENHAM HOTSPUR
WŚSD KATOWICE BAYERN MONACHIUM
ZSZ KRAPKOWICE REAL MADRYT
WMSD OPOLE LIVERPOOL FC
ZSE OPOLE AJAX AMSTERDAM
ZSO STRZELCE OPOLSKIE FC PORTO
CKZIU STRZELCE OPOLSKIE JUVENTUS TURYN

 

TERMINARZ ROZGRYWEK

GRUPY C – D

Godzina

 

Grupa Boisko Drużyna Wynik Drużyna

9:25

 

C

2

 

AJAX

 

0:0

 

JUVENTUS

9:25

 

C 3

REAL

 

2:1

 

TOTTENHAM

9:50

 

D 1

BAYERN

 

1:1

 

LIVERPOOL

9:50

 

D 2 PORTO

0:0

 

ROMA

10:40

 

C 1

AJAX

 

2:0

 

REAL

10:40

 

C 2 JUVENTUS

1:2

 

TOTTENHAM

10:40

 

D 3

BAYERN

 

3:0

 

PORTO

11:05

 

D 1

LIVERPOOL

 

0:0

 

ROMA

11:30

 

C 3

AJAX

 

2:1

 

TOTTENHAM

11:55

 

C 1 JUVENTUS

1:0

 

REAL

11:55

 

D 2

BAYERN

 

0:1

 

ROMA

11:55

 

D 3 LIVERPOOL

1:0

 

PORTO

12:45

 

Półfinał B 2 REAL

4:1

 

PORTO

12:45

 

Półfinał

B

3 BAYERN

0:1

 

TOTTENHAM

13:10

 

Półfinał

A

1 AJAX

2:0

 

ROMA

13:10

 

Półfinał

A

2

LIVERPOOL

 

0:0

k. 0:2

JUVENTUS

13:35

 

o 7 miejsce 2 PORTO

1:3

 

BAYERN

13:35

 

o 5 miejsce 3

REAL

 

0:6

 

TOTTENHAM

14:30

 

o 3 miejsce 1

ROMA

 

1:2

 

LIVERPOOL
14:30 Finał 2

AJAX

 

0:0

k. 3:4

JUVENTUS

 

TABELE

Grupa C

Miejsce

Drużyna

 

Mecze Punkty Bramki
1. AJAX AMSTERDAM (ZSEL 13 Opole) 3 7

4:1

 

2. JUVENTUS TURYN (CKZIU Strzelce Op.) 3 4

2:2

 

3. REAL MADRYT (ZSZ Krapkowice) 3 3

2:4

 

4. TOTTENHAM HOTSPUR (ZSET Gliwice) 3 3

4:5

 

 

Grupa D

Miejsce

Drużyna

 

Mecze Punkty Bramki
1. LIVERPOOL FC (WMSD Opole) 3 5

2:1

 

2. AS ROMA (NSD Częstochowa) 3 5

1:0

 

3. BAYERN MONACHIUM (WŚSD Katowice) 3 4

4:2

 

4. FC PORTO (ZSO Strzelce Op.) 3 1

0:4

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

MIEJSCE DRUŻYNA
I CKZIU STRZELCE OPOLSKIE (Juventus Turyn)
II ZSE OPOLE (Ajax Amsterdam)
III WMSD OPOLE (Liverpool FC)
IV NSD CZĘSTOCHOWA (AS Roma)
V ZSET GLIWICE (Tottenham Hotspur)
VI ZSZ KRAPKOWICE (Real Madryt)
VII WŚSD KATOWICE (Bayern Monachium)
VIII ZSO STRZELCE OPOLSKIE (FC Porto)

NAGRODY INDYWIDUALNE

Najlepszy Bramkarz FABIAN PALLUS (ZSE Opole)