Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej i Licealiady

W miesiącu kwietniu odbyły się finały mistrzostw województwa w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach w Namysłowie brało udział 13 drużyn z Opola, Olesna, Namysłowa, Kluczborka, Brzegu, Nysy i Kędzierzyna –Koźla. Reprezentacja naszej szkoły uzyskała również możliwość startu jako druga drużyna z Opola. Konkurowaliśmy więc również ze zwycięzcami mistrzostw naszego miasta czyli LO nr 2. Drużyna naszej szkoły nie w tym roku nie pozwoliła na odebranie sobie zwycięstwa i do końca dzielnie walczyła. Dawid Buck na ostatniej zmianie fantastycznie zakończył bieg po zwycięstwo. Finał w tym roku był nasz!!!. Dziękuję chłopakom za determinację, dyscyplinę i fantastyczną atmosferę na zawodach.

Skład zwycięskiej drużyny: Dawid Buck, Marek Kotula, Piotr Bieszczad, Marcin Waligóra, Huber Felix, Jakub Nakonieczny, Jakub Szczeciński, Robert Kuchnia, Brajan Lipp.