Mamy Mistrzostwo Województwa w tenisie stołowym

W poniedziałek 11 marca 2019 r. w Nysie odbył się Finał Wojewódzki w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentował uczeń - Karol Szczepanek z klasy 4 at. W zawodach brało udział 18 zawodników z całego województwa. Nasz uczeń Karol Szczepanek w pięknym stylu wygrał wszystkie mecze meldując się w finale. Sam finał był na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Po zaciętym meczu nasz mistrz zwyciężył z ucznia z Kluczborka. Mistrzostwo Województwa to ogromny sukces w tenisie stołowym – najlepszy wyniki jaki osiągnęła nasza szkoła w historii tej dyscypliny. Opiekunem Karola był nauczyciel Waldemar Dobrowolski. Cieszy fakt, że uczniowie naszej szkoły również interesują się taką dyscypliną jak tenis stołowy i na zawodach rangi wojewódzkiej plasują się na wysokich miejscach.

licealiada dyplom