Bardzo udany wyjazd na narty !!!

W dniach 18-21.12.2018 r. w ramach projektu „Elektryczniak na nartach” uczniowie naszej Szkoły wybrali się na narty i snowboard do Zieleńca. Celem wyjazdu, oprócz integracji uczniów, była nauka i doskonalenie jazdy na nartach i desce.

W tym roku na stoku, oprócz weteranów z naszej Szkoły były osoby, które pierwszy raz stawiały kroki na nartach. Jak się później okazało ich predyspozycje do białego szusowania okazały się na tyle wysokie, że po 3 godzinach spędzonych na stoku zjeżdżali już z najwyższej góry w Zieleńcu.

Program wyjazdu był bardzo obfity w obecność na stoku narciarskim. Codziennie po wspólnym śniadaniu, uczniowie wraz z nauczycielami spędzali aktywnie czas oddając się białemu szaleństwu.

Warto podkreślić fakt, że uczniowie oprócz doskonalenia zjazdów poznali również zasady bezpiecznego przebywania na stoku a także dekalog narciarski i snowboardowy.

Brak kolejek do podgrzewanej kanapy oraz bardzo dobre warunki pogodowe sprawiły, że codziennie na twarzach naszych uczniów gościł uśmiech od uch do ucha.

Tak wspaniała atmosfera pozwoliła nam naładować akumulatory do dalszej pracy i codziennych obowiązków. Wszyscy uczniowie wraz z opiekunami wrócili z bagażem pozytywnych emocji i wspaniałych przeżyć.

Do zobaczenia w przyszłorocznej edycji projektu „Elektryczniak na nartach”.