Elektryczniak mistrzem w przełajach

Zakończyły się finały wojewódzkie w Indywidualnych Biegach Przełajowych oraz Drużynowych Biegach Przełajowych. Pierwsze z nich organizowane były w Lasocicach, naszą szkołę reprezentowali Dawid Buck, Piotr Bieszczad oraz Marcin Waligóra. Nasz ubiegłoroczny wicemistrz Piotr Bieszczad tym razem nie pozwolił się pokonać i został w tym roku mistrzem województwa. Gratulujemy złotego medalu.

Finały Drużynowych biegów przełajowych odbyły się 17 października w Smolarni. To pierwsze zawody tego typu. Startowało czterech zawodników w drużynie na dystansie 2400m, każdy zawodnik zdobywał punkty za zajęte miejsce w biegu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie Dawid Buck, Piotr Bieszczad, Marcin Waligóra, Hubert Felix oraz w rezerwie Jakub Nakonieczny. Nasza drużyna rewelacyjnie wypadła i zdobywając mistrzostwo województwa.

biegi przelajowe7 dyplom

Wszystkim zawodnikom dziękujemy i gratulujemy takich fantastycznych wyników w tym roku szkolnym.