Elektro Cup – Grupa C

Na półmetku rywalizacji grupowej Mistrzostw Zespołu Szkół Elektrycznych w piłce nożnej – Elektro Cup 2018 spotkały się ze sobą drużyny z klas: 3CT, 2AB, 1FT i 1CT tworząc eliminacyjną Grupę C.

Była to jak dotąd najbardziej wyrównana poziomem sportowym grupa eliminacyjna Elektro Cup. Wszystkie drużyny po czwartej kolejce meczy miały na swoim koncie jedno zwycięstwo! O kolejności miejsc premiowanych awansem decydowały dwa ostatnie zacięte mecze. Ostatecznie pierwsze miejsce uzyskała klasa 3CT a drugie wywalczyła klasa 1FT i te dwie drużyny zobaczymy w następnej rundzie Turnieju. Ponadto klasa 1FT to jak dotąd jedyny przedstawiciel klas pierwszych, któremu udało się awansować do 2 rundy Mistrzostw. Brawo.

Najlepsi strzelcy w Grupie C to: Jakub Podolski klasa 3CT - 4 bramki i Kamil Muszyński klasa 2 AB – 3 bramki. Gratulacje.

A już za tydzień, w środę 17.10 na Orliku rozpocznie się rywalizacja w Grupie D Elektro Cup, którą tworzą klasy: 3BT, 3FT, 2GT i 1DT. Zaczynamy jak zwykle o godz. 13.00. Zapraszam i do zobaczenia na boisku.