Elektro Cup - GRUPA B

Trudne warunki atmosferyczne towarzyszyły rozgrywanym w środę 03.10 na Orliku meczom piłkarskim w „Grupie B” Mistrzostw Elektryczniaka w piłce nożnej Elektro CUP 2018. Przy porywistym wierze, ulewnym deszczu a momentami słonecznej pogodzie rywalizowały ze sobą zespoły z klas: 2FT, 2BT, 1ET i 1AB.

Ta kapryśna pogoda nie przeszkodziła drużynie klasy 2FT zdominować rozgrywki grupowe. Piłkarze z tej klasy wygrali wszystkie mecze zdobywając komplet punktów nie tracąc przy tym żadnej bramki!!

Ciekawie toczyła się też rywalizacja o drugie miejsce w grupie, premiowane awansem do II etapu mistrzostw. O wyniku końcowym decydowały „małe punkty” (różnica pomiędzy strzelonymi a straconymi bramkami) gdyż wszystkie trzy drużyny miały po jednym zwycięstwie na swoim koncie. Najkorzystniejszy bilans bramkowy wywalczyła drużyna 2BT i to tą klasę zobaczymy w 2 Rundzie turnieju.

Najlepsi strzelcy w Grupie B to: Jędrzej Łuczak 1ET, Łukasz Pierogowicz 1AB i Grzegorz Gambiec 2BT, którzy strzelili po 2 bramki w turnieju.

Zwycięzcom gratuluję awansu do dalszych gier a przegranym dziękuję za uczestnictwo i wspaniałą walkę sportową.

A już w najbliższą środę 10.10.2018 na Orliku przy ul. Czaplaka do gry przystąpi „Grupa C” Mistrzostw Elektryczniaka Elektro CUP 2018 w której zagrają klasy: 3CT, 1FT, 1CT i 2AB.