Elektro Cup - GRUPA A

Za nami pierwsze mecze grupowe w piłkarskim turnieju szkolnym Elektro Cup 2018. Oczywiście nie zabrakło na boisku emocji, waleczności i wielu pięknych goli.

W „Grupie A”, którą tworzyły zespoły z klas: 3ET, 2DT, 2AT, 2CT awans do kolejnej fazy turnieju wywalczyły drużyny 2DT i 3ET. W przypadku klasy 3ET jest to historyczny awans do drugiej rundy turnieju albowiem w poprzednich latach klasa ta kończyła rozgrywki w pierwszej rundzie turnieju. W przypadku klasy 2DT o niespodziance mowy być nie może, gdyż klasa ta, to obrońca tytułu z poprzedniego roku.

 

Warto wspomnieć, że w rywalizacji w Grupie A rozegrano sześć meczy, strzelono aż 16 bramek a najlepszym strzelcem został Marcin Waligóra (5 bramek) z klasy 2DT.

Drużynom, które odpadły z turnieju dziękujemy za udział w turnieju a zwycięzcom gratulujemy awansu do dalszego etapu Elektro Cup.

A już w następną środę 03.10 do rywalizacji przystąpią drużyny z „Grupy B”, którą tworzą klasy: 2BT, 2FT, 1AB, 1ET. Zawody rozgrywane będą na Orliku przy ul. Czaplaka (Uniwersytet Opolski). Czas rozpoczęcia zawodów – godz. 13.00