Mistrzostwa Opola w Pływaniu

W dniu 16 kwietnia odbyły się w Opolu Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu. Na basenie w PSP nr 5 na ul. Majora Hubala spotkali się najlepsi pływacy z naszego regionu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna składająca się z ośmiu pływaków, którzy rywalizowali w czterech konkurencjach pływackich:

  • w stylu grzbietowym : Marcin Bzdzion kl. 1 GT , Aleksander Sak
  • w stylu klasycznym: Tomasz Maciążek kl. 4 DT, Jakub Furyk kl. 4 DT
  • w stylu dowolnym: Patryk Derewieńczuk kl. 4 CT, Robert Kuchnia kl. 1 ET
  • w sztafecie: Sebastian Seniszyn 2 DT, Drzewiecki Szymon kl. 1 GT, Marcin Bzdzion, Jakub Furyk, Robert Kuchnia i Tomasz Maciążek.

Najlepszym pływakiem w drużynie Elektryczniaka został Marcin Bzdzion, który wywalczył 3 miejsce stylem grzbietowym uzyskując wynik 32,48 s. Pozostali nasi pływacy pomimo wspaniałej walki i ambicji zajęli w swoich startach dalsze miejsca.

Wszystkim uczestnikom zawodów dziękuję za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzę sukcesów w kolejnych zawodach.