Mistrzostwa Opola - Piłka nożna halowa

Halowa drużyna piłki nożnej Zespołu Szkół Elektrycznych zajęła IV miejsce w turnieju finałowym o Mistrzostwo Opola Szkół Ponad gimnazjalnych. Zawody rozegrane zostały w świeżo wyremontowanym opolskim „Okrąglaku”, wzięły w nim udział cztery najlepsze drużyny szkolne z naszego miasta, które okazały się niezwyciężone w turnieju eliminacyjnym. Oprócz „Elektryczniaka” w finale znalazły się zespoły z: ZS Mechanicznych, ZSZ ”Staszic” oraz PLO II.

Mecze rozgrywane zostały systemem „Każdy z każdym” a drużyna z największą ilością punktów została mistrzem Opola. Poziom turnieju był tak wyrównany, że o kolejności miejsc na podium decydował dopiero ostatni mecz zawodów.

Nasz zespół rozegrał trzy mecze, każdy z nich zacięty i wyrównany ale w tym dniu to przeciwnicy okazali się lepsi. Łącznie „Elektryczni” zdobyli 1 punkt remisując z „Mechanikiem” 2:2 i przegrywając ze „Staszicem” 0:2 i PLOII 2:3.

Zwycięzcą turnieju a zarazem tegorocznym Mistrzem Opola została drużyna ZS Mechanicznych przed drużyną z PLO II i ZSZ Staszic. Zwycięzcą gratulujemy a naszym piłkarzom dziękujemy z godne reprezentowanie naszej szkoły.

Drużyna „Elektryczniaka” wystąpiła w następującym składzie: K. Janiszewski, D. Mikołajczyk, A. Gricner, E. Machnik, A. Mrozek, M. Kotula, P. Bieszczad, M. Chromiński.