OTWARTY NON-STOP NABÓR DO ORKIESTRY DĘTEJ ZSE W OPOLU!

odzse

GRAJ W ORKIESTRZE Z TRADYCJĄ!
DZIAŁAMY JUŻ 55 LAT!

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich chętnych do zgłaszania się w ramach naboru do naszej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Elektrycznych (ODZSE), najstarszej działającej orkiestry szkolnictwa technicznego w regionie opolskim ! Jeśli jesteś lub chcesz być uczniem "Opolskiego Elektryczniaka" lub jesteś uczniem innej szkoły w Opolu, osobą lubiącą grać to ta propozycja jest DLA CIEBIE !

Poszukujemy muzyków grających na instrumentach dętych, ale także gitarzystów elektrycznych i basowych, perkusistów.

Zapewniamy atrakcyjny materiał nutowy. Ale to nie wszystko - orkiestra posiada własną salę prób a zarazem pomieszczenie do indywidualnego ćwiczenia dla członków zespołu. Dyrygentem jest Przemysław Ślusarczyk - osoba z wieloletnim doświadczeniem dyrygenckim, kompozytorskim i managerskim. W zespole panuje miła i rodzinna atmosfera.

Członkowie ODZSE uczestniczą w Warsztatach Muzycznych, zespół stale koncertuje w ramach cyklu koncertów "Muzyczne Impresje" i "Kolej na orkiestrę czyli opolski ekspres dęty", "Z orkiestrą po Odrze" oraz "Z orkiestrą po zamkach i pałacach". W zgłoszeniu prosimy o podanie następujących danych:

  • instrument na którym gra kandydatka (-kandydat)
  • nazwa szkoły
  • telefon komórkowy - kontaktowy

informacje proszę przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kontakt bezpośredni z dyrygentem, informacje: 887-725-725