Z TARASU MUZEALNEGO POPŁYNĄ DŹWIĘKI NA ZAKOŃCZENIE SEZONU 2017/2018 ELEKTRYCZNYCH DĘCIAKÓW

odzse

“Wszystko co piękne jest przemija” śpiewa Grzegorz Turnau w jednej ze swoich piosenek. Dodać by można – tak szybko przemija. Powoli zbliżamy się do zakończenia kolejnego roku szkolnego a także do zakończenia sezonu artystycznego 2017/2018 Elektrycznych Dęciaków.

Nastąpi to 14 czerwca 2018 roku o godzinie 18:00 w niecodziennej scenerii na tarasie Muzeum Śląska Opolskiego. Koncert będzie miał kameralny charakter. Z uwagi na umiejscowienie należy zarezerwować wcześniej miejsce z uwagi na ograniczoną ilość miejsc. Wystąpi el12 Opole Politechnic Band wraz z 230 Volt Ensemble. Ów drugi, elektryczny, 15 osobowy kameralny zespół złożony jest w połowie z muzyków orkiestry Opolskiego Elektryczniaka i z Orkiestry Politechniki Opolskiej, który raz lub dwa razy w sezonie grają w składzie kameralnym koncerty.

W przypadku niepogody koncert odbędzie się w gościnnych wnętrzach Muzeum Śląska Opolskiego, w którym to muzycy od wielu już lat koncertują. Będzie to także ostatni koncert w ramach cyklu “Z orkiestrą po zamkach i pałacach” w tym sezonie. Muzycy po przerwie wakacyjnej rozpoczną prezentacje we wrześniu a koncerty wyjazdowe od października 2018 roku. WIĘCEJ O IMPREZIE NA STRONIE: WWW.OPOLSKIE.ART.PL A O FORMACJI NA: WWW.230VOLT.ART.PL

odzse plakat 14062018