REKRUTACJA 2018 - wolne miejsca w Szkole Branżowej I stopnia

Zespół Szkół Elektrycznych zakończył prace związane z naborem kandydatów do czteroletniego technikum w zawodach mechatronik (2 klasy), elektryk (1 klasa), elektronik (0,5 klasy), teleinformatyk (0,5 klasy) i informatyk (2 klasy) oraz trzyletniej szkoły branżowej w zawodzie elektryk (1 klasa). Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca w Publicznym Technikum nr 5 w zawodzie technik elektryk (1 miejsce) oraz w Branżowej Szkole I stopnia (19 miejsc). Uzupełniające postępowanie rekrutacyjne zakończy się 31 lipca 2018 r.

Wszystkich przyjętych uczniów zobowiązujemy do pilnego śledzenia informacji zawartych na stronie internetowej szkoły (www.elektryk.opole.pl), znajdują się tam również informacje o obowiązujących podręcznikach dla uczniów klas pierwszych, spotkaniu z rodzicami oraz wyjeździe adaptacyjnym.

nabor koniec01

Szczególne podziękowania pragnę złożyć wszystkim nauczycielom, uczniom i ich rodzicom oraz pracownikom szkoły zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie naboru do klas pierwszych, a w szczególności Paniom: Lidii Gargul, Barbarze Jaguścik, Katarzynie Mansfeld, Agnieszce Świsulskiej oraz Panom: Damianowi Stankowiczowi, Piotrowi Dworaczykowi oraz Tomaszowi Śniegurowi i Krzysztofowi Kamieniakowi.

Życzę przyszłym uczniom naszego technikum oraz szkoły branżowej udanego i bezpiecznego odpoczynku. Do zobaczenia 1 września na rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2018/2019.