Uwaga uczniowie szkolący się w Centrum Kształcenia Praktycznego

RODZICÓW UCZNIÓW KLAS DRUGICH, TRZECICH I CZWARTYCH
(mających zajęcia w Centrum Kształcenia Praktycznego)
na spotkanie z Dyrekcją i nauczycielami Zespołu Placówek Oświatowych.
Spotkanie odbędzie się dnia
18 PAŹDZIERNIKA 2017 r. (środa) o godzinie 17.00
Centrum Kształcenia Praktycznego w Opolu (ul. Torowa 7)

Zmiana planu zajęć

UWAGA !!!

Od poniedziałku 25 września będzie miała miejsce korekta planu lekcji.
Proszę sprawdzić w odpowiedniej zakładce!
Proszę także sprawdzić zmiany sal lekcyjnych!

WYJAZD INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH

W dniach 18 - 20 września, uczniowie klas pierwszych biorą udział w wyjeździe integracyjnym do Głuchołaz. Zbiórka o godzinie 8.00 na parkingu obok dawnej Biedronki (1 Maja). Odjazd o godzinie 8.15.

Klasa 1ab realizuje lekcje wg planu – z klasy w wyjeździe uczestniczy 9 osób.

Uczniowie technikum, którzy nie jadą na wyjazd integracyjny mają w tych dniach zajęcia międzyoddziałowe, według harmonogramu:

Środa 20 września 2017r.
lekcja 1 – fizyka (KW) sala 47
lekcja 2 – j. angielski (AS) sala 5
lekcja 3 – wos (Dz) sala 22
lekcja 4 – j. angielski (ER) sala 45
lekcja 5 – j. polski (MJ) sala 15
lekcja 6 – informatyka (AD) sala 28

Zmiana planu zajęć

UWAGA !!!

Od poniedziałku 18 września będzie miała miejsce korekta planu lekcji.
Proszę sprawdzić w odpowiedniej zakładce!
Proszę także sprawdzić zmiany sal lekcyjnych!

opolskieStypendia Marszałka Województwa Opolskiego

Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił nabór wniosków do programu stypendialnego "Wspieramy najlepszych II". Program skierowany jest do uczniów szczególnie uzdolnionych, dla których trudna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym. Regulamin stypendialny oraz wzory dokumentów, niezbędnych do złożenia wniosku dostępne są na stronie internetowej WWW.OPOLSKIE.PL w dziale REGION. Bliższe informacje można uzyskać u pedagoga szkolnego.

Wyprawka szkolna 2017/2018

Informuję, że uczniowie posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, mogą starać się o zwrot kosztów poniesionych na zakup podręczników. W tym celu należy złożyć stosowny wniosek u pedagoga szkolnego / pokój 19 / do 15 września 2017 roku.

Zajęcia AUTODESK INVENTOR

oskar kurs

Zainteresowanych uczniów prosimy o wysłanie maila na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze swoim nazwiskiem i dopiskiem zajęcia Inventor np. "Jan Kowalski zajęcia Inventor".

Terminarz zajęć zostanie ustalony po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych uczestników. Zajęcia będą odbywać się w sali 30  w Zespole Szkół Elektrycznych.

SPOTKANIE Z RODZICAMI

RODZICÓW UCZNIÓW KLAS DRUGICH, TRZECICH I CZWARTYCH
na spotkanie, które odbędzie się dnia
13 WRZEŚNIA 2017 r. (środa) o godzinie 17.00
w Zespole Szkół Elektrycznych w Opolu.

Rodziców KLAS  MATURALNYCH zapraszamy na spotkanie ogólne z Dyrekcją Szkoły, które rozpocznie się na sali gimnastycznej;  po nim odbędą się spotkania z wychowawcami.

Rodziców KLAS DRUGICH I TRZECICH zapraszamy na spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. (Informacja o salach zostanie podana w holu Szkoły).

O godzinie 16.15 w sali 11 odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów, którzy jadą na wycieczkę do Szkocji.

W związku z dużą ilością spraw organizacyjnych związanych z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, liczymy na Państwa przybycie.

Dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele uczący

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że 9 września 2017r. mija termin składania deklaracji
dla osób przystępujących do egzaminu zawodowego w sesji styczniowej.

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe 2017

Zapraszamy wszystkich słuchaczy na zajęcia inauguracyjne na kwalifikacyjnych kursach zawodowych dla kwalifikacji:

E.24 - Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych.

E.08 - Montaż i konserwacja instalacji elektrycznych.

Zajęcia odbędą się 8 września 2017 (piątek) godz. 15.30 w sali 8.

E.15 - Uruchamianie oraz utrzymanie terminali i przyłączy abonenckich

Zajęcia odbędą się 8 września 2017 (piątek) godz. 15.00 w sali 27.

GIEŁDA PODRĘCZNIKÓW

UWAGA UCZNIOWIE!!!

Samorząd Uczniowski organizuje giełdę podręczników. Wszyscy uczniowie (i absolwenci) proszeni są o zapoznanie się z poniżej zamieszczoną procedurą i zgodne z nią działanie.

Jak przygotować podręczniki do sprzedaży?

1. W miarę możliwości usunąć z podręcznika swoje notatki itp.
  2. OŁÓWKIEM na pierwszej stronie zapisać swoje dane (nazwisko, imię, klasa) oraz proponowaną cenę
  3. WSZYSTKIE oddawane do sprzedaży podręczniki wraz z ceną wpisać na listę opatrzoną swoimi danymi
  4. Książki można oddać p. K. Mansfeld (sala nr 11) lub do p. T. Śniegura od 4 do 9 września
  5. Ceny są wielokrotnością 5 (5, 10, 15…)