ELEKTRYCZNIAKTV #7

Zapraszamy do Elektryczniaka TV - w odcinku 7 zobaczycie nowo otwartą pracownię elektryków i elektroników. W materiale również wywiad z dyrektorem Zespołu Szkół z Radomia oraz wiceprezydentem miasta Opola.

ELEKTRYCZNIAKTV #6

Od kilku tygodni w naszej szkole można było zobaczyć plakaty z wielkim napisem "Mam haka na raka". Materiał z prelekcji podsumowującej akcje przedstawiamy w 6 odcinku "ELEKTRYCZNIAK TV".

ELEKTRYCZNIAKTV #5

Odcinek piąty a w nim: Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych. Odcinki teraz będą krótsze, monotematyczne, ale będą pojawiały się częściej.

ElektryczniakTV #4

Zapraszamy do obejrzenia czwartego odcinka ElektryczniakTV:

ElektryczniakTV #3

Prezentacja na temat portalów społecznościowych, tydzień sportu, akademia Radia Sygnały i wiele więcej - o tym w następnym odcinku ElektryczniakTV. Zobaczcie sami :)

ElektryczniakTV #2

W drugim odcinku ELEKTRYCZNIAK TV zapraszamy na reportaż dotyczący m.in. Dni Otwartych, pożegnania klas programowo najwyższych, obaw i marzeń maturzystów w przededniu dorosłości, Eurofestiwalu Odysei Umysłu.

ElektryczniakTV

Telewizja internetowa Elektryczniaka ruszyła!

W ostatnich dniach uczniowie Mateusz Golomb (2FT) i Mikołaj Król (1DT) wystartowali z projektem szkolnej telewizji. Pojawił się już pierwszy odcinek, który opowie o Euroscoli, Odysei Umysłów, Dniach Otwartych i akcji "Krew pod prądem".  Uczniów zainteresowanych projektem zachęcamy do kontaktu z wyżej wymienionymi osobami.