ODYSEJA UMYSŁU - ELEKTRYCZNIAK NA FINAŁACH ŚWIATOWYCH W USA

odyseja usa

A więc jedziemy, a właściwie lecimy. Dwoje trenerów i 14 Odyseuszy. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Odprawa u Dyrektora Dariusza Dobrowolskiego przebiegła pomyślnie. Jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i dać z siebie wszystko za oceanem. A Wy trzymajcie kciuki i śledźcie nasze przygody w sieci.

Nasz wyjazd nie doszedłby do skutku, gdyby nie nasi ukochani sponsorzy, którzy nie oszczędzali swoich portfeli i hojnie nas obdarowali. Chcemy w tym miejscu serdecznie podziękować naszym sponsorom. Gdyby nie Wasze wsparcie nasza Odyseja nie byłaby możliwa.

Dziękujemy przede wszystkim OPOLTRANS. To nasz sponsor strategiczny i dzięki jego wsparciu zapaliło się światełko w tunelu.

Dziękujemy również pozostałym sponsorom, których wsparcie uzupełniło brakującą kwotę i mogliśmy poważnie myśleć o udziale Światowych Finałach Odysei Umysłu w USA:

MIASTO OPOLE, PGE GiEK, NIVER, ELEMONT, EL12, MOSTOPOL, ITAKA, EXPLOMET, BAUMAR, Beta Security System, ECO, MM SYSTEMY, MET-LAN, PROJEKT, GMINA Lewin Brzeski, ADMAR i wielu, wielu innym, firmom i osobom prywatnym...

Jesteśmy niezmiernie Wam wdzięczni i jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy..

Trenerzy i Odyseusze