Targi Edukacyjne - EDU OPOLE 2019

5 i 6 marca 2019r. w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu odbyła się szósta edycja Targów Edukacyjnych, w których kolejny raz braliśmy udział. Uczniowie ostatnich klas gimnazjów oraz szkół podstawowych mieli okazję poznać atrakcyjne kierunki kształcenia w naszej Szkole oraz ofertę zajęć pozalekcyjnych stwarzających możliwości rozwoju pasji i zainteresowań. Nasze stanowisko główne, jak i stanowisko w open space, cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających Targi.

W trakcie licznych spotkań i rozmów z przedstawicielami naszej Szkoły, kandydaci do nauki w Elektryczniaku mogli „naładować akumulatory” niezbędnymi informacjami, które już w krótce w procesie rekrutacji mogą być potrzebne przyszłym pierwszoklasistom Zespołu Szkół Elektrycznych.

Ogromnym zainteresowaniem zwiedzających Targi Edukacyjne cieszyła się min. skonstruowana przez ucznia klasy 2AT drukarka 3D, na której „drukowane” były naleśniki, które w błyskawiczny sposób znikały z naszego stoiska w open space.

Pragnę złożyć słowa podziękowania nauczycielom: Renacie Dobosz, Agnieszce Świsulskiej, Danielowi Święcickiemu, Rafałowi Chwalińskiemu, Markowi Małeckiemu, Edwardowi Łakomemu, Piotrowi Mietełce, za przygotowanie stanowisk i dyżury na targach oraz wszystkim uczniom za aktywne uczestnictwo w targach i wzorowe reprezentowanie Szkoły.

Szczególne podziękowania składam panu Damianowi Stankowiczowi za przygotowanie i koordynowanie całego przedsięwzięcia.

Dyrektor Dariusz Dobrowolski