Konferencja z okazji Dnia Edukacji Narodowej

konferencja den

Podczas tegorocznej uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej dwoje nauczycieli Zespołu Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki otrzymało nagrody z rąk Prezydenta Miasta Opola. Dodatkowo Firma ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k. współpracująca z naszą szkołą została uhonorowana przez Prezydenta Miasta Opola tytułem „Partner Edukacji Zawodowej”.  W tym roku tytuł „Partner Edukacji Zawodowej” został wręczony pracodawcom podczas miejskiej uroczystości z okazji Święta Edukacji Narodowej, która obyła się w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym. Pracodawcy uhonorowani tym tytułem otrzymali statuetki wraz z podziękowaniem w formie dyplomu. Dodatkowo przedsiębiorstwo ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k. za najwszechstronniejszą współpracę wśród tegorocznych laureatów uzyskało za współpracę z naszą szkołą drugi tytuł: „Honorowego Partnera Edukacji Zawodowej”.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.