Artystyczne Walentynki w Elektryczniaku

Tegoroczne Walentynki w Zespole Szkół Elektrycznych przebiegły w zupełnie nowym, atrystycznym klimacie. A wszystko to za sprawą Samorządu Uczniowskiego i klasy 1FT, która wykorzystała Święto Zakochanych do realizacji klasowego projektu czytelniczego. Były zatem: muzyka, wiersze, zdjęcia, miłosne logarytmy i… pole do popisu dla literackiej twórczości każdego z uczniów.

Na kilka tygodni przed Walentynkami klasa 1 FT ogłosiła ogólnoszkolny konkurs literacki inspirowany cytatami z książek o miłości. Do udziału zgłoszono wyłącznie teksty poetyckie. Uczniowie naszej szkoły mogli, po zapoznaniu się z tekstami, wrzucić swój głos do specjalnie przygotowanej w tym celu skrzynki. Wyniki tego konkursu ogłoszone zostaną w Dniu Patrona Szkoły.

Ale to nie wszystko!!! W Walentynki, w wielu miejscach szkoły przygotowane zostały specjalne stanowiska, które umożliwiały zapisanie najlepszych, najbardziej sprawdzonych tekstów podrywu. Ich lista zostanie opublikowana już wkrótceJ

Atrakcją dla uczniów była również możliwość zrobienia pamiątkowego walentynkowego zdjęcia z kimś, kogo lubią, kto jest im bliski.

Całość uświetnił koncert naszej wspaniałej szkolnej orkiestry pod batutą niezastąpionego Przemysława Ślusarczyka.