Ozas-Esab Sp. z o.o. – „Partner Edukacji Zawodowej”

Prezes zarządu firmy Ozas-Esab Sp. z o.o. Pan Dariusz Brudkiewicz odebrał z rąk Prezydenta Miasta Opola tytuł „Partner Edukacji Zawodowej” podczas Konferencja z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Firma współpracuje od 1976 roku z Zespołem Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu. Obszar współpracy obejmuje: praktyki zawodowe, zajęcia praktyczne, wykłady dla nauczycieli i uczniów w zakresie wiedzy technicznej, udział w wycieczkach do przodujących zakładów produkujących sprzęt elektryczny, dostarczanie materiałów i osprzętu wspomagającego proces dydaktyczny, wspomaganie imprez szkolnych, zatrudnianie uczniów najstarszych klas w okresie wakacyjnym, zatrudnianie absolwentów szkoły.

 

Firma ESAB jest światowym liderem w dziedzinie produkcji urządzeń i materiałów do spawania i cięcia. Jej innowacyjne, cieszące się uznaniem na świecie urządzenia i rozwiązania są opracowywane przy udziale klientów i konstruowane w oparciu o wiedzę i dziedzictwo globalnego lidera branży produkcyjnej. Marka ESAB jest synonimem wiodącej na świecie wiedzy w następujących kluczowych obszarach: Urządzenia do ręcznego spawania i cięcia, materiały spawalnicze, automatyzacja spawania, zmechanizowane systemy do cięcia.