TURNIEJ MARYNISTYCZNY

W turnieju uczestniczył zespół „ Elektryczniaka ‘’ w składzie :

  • Karol NIEZGODA  / kl. 3 G /
  • Grzegorz GOSPODARCZYK  / kl. 3 D /
  • Michał DZIUMAK / kl. 2 A /

Rozegrano następujące konkurencje :

  • test z wiedzy morskiej
  • strzelanie z karabinka pneumatycznego
  • rzut rzutką ratowniczą
  • wiązanie węzłów żeglarskich

Nasz zespół zajął IVm , a indywidualnie Karol Niezgoda był piąty.

GRATULACJE !!

Czytaj więcej...

LIGA STRZELECKA – 2008 r.

Strzelania w ramach szkolnej LIGI trwały od września do grudnia br. Najpierw odbywały się strzelania eliminacyjne , w których mieli prawo  uczestniczyć wszyscy członkowie naszego koła. Do finału zakwalifikowało się 7 zespołów / po 4 członków każdy /. Razem więc reprezentowało naszą szkołę 28 najlepszych strzelców. Najlepszym spośród 33 zespołów uczestniczących w finale okazał się  nasz zespół w składzie :

  • Remigiusz BIELECKI / kl. 3 AT /
  • Paweł SZYROKI / kl. 3 AT /
  • Beniamin ZDERA / kl. 1 FT /
  • Przemysław POSPIESZYŃSKI / kl. 2 DT /

który uzyskał 1.252 pkt. i wyprzedził następny zespół o 50 punktów. W klasyfikacji indywidualnej w grupie dziewcząt bardzo dobre IV m zajęła nasza zawodniczka – Agnieszka KORNIJCZUK / kl. 1 GT /, z wynikiem 299 pkt. 

Czytaj więcej...

ZARZĄD KOŁA

Prezes         -  Karol NIEZGODA   / kl . 3 G /

Wiceprezes -  Andrzej CZAJKOWSKI  / KL. 2 a /

Sekretarz     -  Agnieszka KORNIJCZUK  / kl . 1 D /

Skarbnik      -  Grzegorz KACZOR  / kl. 2 E /

Członkowie -  Łukasz ZIAJA   / kl . 1 G /

                    -  Patryk KOPCZYŃSKI  / kl . 1 E /

                    -  Jakub Gajda   / kl . 1 C /

Czytaj więcej...

O zawodach , turniejach , konkursach , organizowanych dla członków koła szkolnego LOK w Zespole Szkół Elektrycznych w roku szkolnym 2008/2009

INFORMACJE

O zawodach , turniejach , konkursach , organizowanych

dla członków koła szkolnego LOK w Zespole Szkół

Elektrycznych w roku szkolnym 2008/2009

Czytaj więcej...

Zebranie sprawozdawczo - wyborcze koła szkolnego