SPOTKANIE Z ABSOLWENTAMI – AKTYWEM SzK LOK

W dniu 30.05.2019 r. opiekun Koła szkolnego LOK spotkał się ze ścisłym aktywem koła, tegorocznymi absolwentami opolskiego „ Elektryczniaka’’. W spotkaniu uczestniczyli: Dawid Urbanek, Bartek Błyszcz, Bartek Perzak, Patryk Fornal oraz wspierająca nas w wielu pokazach – również tegoroczna absolwentka ZSEk. Magda Szewczyk. Ze względów osobistych nie mogła wziąć udziału w naszym spotkaniu Asia Balcer.

Gospodarzem spotkania była Ola Dudzińska po. prezesa SzK LOK. W/w stanowili przez 4 lata trzon grupy ratowniczej, która tak wspaniale zapisała się w historii szkoły, uczestnicząc w wielu pokazach, warsztatach, zawodach na szczeblu szkoły, miasta i województwa, szkoleniach z I pomocy dla nauczycieli naszej szkoły, itp. Z wielkim zaangażowaniem przygotowywali scenki do pokazów i ćwiczeń doskonalących. Nigdy nie odmawiali, zawsze gotowi, jak prawdziwi ratownicy. Przy kawie i ciastku, wspominano z sentymentem te chwile, które już minęły, ale pozostaną w pamięci i na filmach i fotografiach. Są one bowiem znakomicie udokumentowane.

Wszyscy zasłużyli na słowa podziękowania, ale w każdej grupie musi być sprawny organizator. Tym świetnym kierownikiem był Dawid Urbanek, który z tej roli wywiązywał się znakomicie. Dawid, wielkie dzięki za wszystko. W ocenie opiekuna koła, była to najlepiej działająca grupa ratownicza od kilkunastu lat, a jej członkowie zyskali sobie uznanie i szacunek młodszych kolegów i koleżanek, a także grona pedagogicznego oraz kierownictwa szkoły. Na zakończenie, opiekun życzył wszystkim powodzenia na dalszej drodze, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Zachęcał do odwiedzania szkoły i dzielenia się swoimi sukcesami. Wszystkiego najlepszego. Powspominajmy przez chwilę, oglądając te fotki.