NAJLEPSI WŚRÓD CZŁONKÓW KOŁA SZKOLNEGO LOK

Aktywnie, z wielkim zaangażowaniem pracowali cały rok. Kierowali, inicjowali, uczestniczyli w kilkunastu przedsięwzięciach na terenie szkoły, miasta, regionu, województwa. Zdobywali medale, puchary i dyplomy. Sławili dobre imię opolskiego „ Elektryczniaka’’ wszędzie, gdzie się pojawiali. Należą im się słowa najwyższego uznania. W dniu 23.06.br podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego byli wielokrotnie honorowani różnymi wyróżnieniami.

Na szczególne słowa uznania zasłużyła Ania Miklis – prezes Zarządu SzK LOK, zdobywczyni I m w wojewódzkim konkursie pt. „ Udział żołnierzy polskich w misjach pokojowych i stabilizacyjnych w l. 1953-2016’’ / indywidualnie / i również I m zespołowo /wraz z Patrykiem Fornalem i Jakubem Starostą /, ogromnie zaangażowana przy organizacji oraz przy pokazach z udzielania I pomocy podczas spotkania integracyjnego klas pierwszych w Głuchołazach, ćwiczebnej ewakuacji szkoły, Targów Edukacyjnych, Grze Terenowej, jak również na miejskich warsztatach ratowniczych. Za swoje wielkie zaangażowanie wyróżniona wieloma nagrodami i dyplomami przez dyrektora szkoły oraz prezesa Koła nr 25 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ.

W jej ślady poszli „ mężczyźni’’: Bartek Perzak – szef sekcji informatycznej, aktywny uczestnik przedsięwzięć grupy ratowniczej, a przede wszystkim zajmujący się stroną internetową SzK LOK i Koła 25, Bartek Błyszcz – bardzo zaangażowany członek grupy ratowniczej, Patryk Fornal – zdobywca II m w konkursie nt. udziału żołnierzy polskich w misjach pokojowych i stabilizacyjnych w l. 1953-2016 oraz aktywny uczestnik pokazów z I pomocy, Dawid Urbanek – szef sekcji ratownictwa medycznego SzK LOK, inicjator i organizator pokazów z I pomocy, Dawid Macha – szef sekcji pożarniczej SzK LOK, aktywnie wspierający kolegów ratowników, Mateusz Plewka – szef sekcji sportów obronnych, organizator stanowiska strzeleckiego podczas „ Dnia Otwartego Szkoły’’.

Z przyczyn osobistych nie przybył Mateusz Panicz – pierwszy i najbardziej zasłużony organizator wszystkich pokazów z udzielania I pomocy, bardzo zaangażowany w organizacji wszystkich przedsięwzięć grupy ratowniczej. To są najlepsi z najlepszych. Ale tuż za nimi jest grupa równie zaangażowanych młodszych koleżanek i kolegów, o których z pewnością usłyszymy w nowym roku szkolnym. Róża Orłowska, Agnieszka Dudzińska, Marek Musialik, Aleksandra Wójcik i inni w br. brali już udział w kilku zadaniach i spisywali się bardzo dobrze.

Dziękuję Wam za wielki wysiłek i zaangażowanie, gratuluję wyróżnień i życzę udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.