TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ – 24.03.2010 R.

W dniu 24.03.2010 r. w „ Elektryczniaku ‘’ odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej , w którym udział wzięło 24 uczniów klas pierwszych i drugich. Turniej miał na celu sprawdzenie znajomości przepisów przeciwpożarowych , posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym oraz zachowania się uczniów na wypadek pożaru w szkole. Turniej od lat cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów naszej szkoły. Cieszy dobra znajomość tej tematyki. Oznacza to , że w sytuacji kryzysowej potrafią się oni zachować jak profesjonaliści. Zresztą wielu z nich jest aktywnymi członkami Ochotniczych Straży Pożarnych na swoim terenie.

Uczestnicy mieli do rozwiązania test , zawierający pytania o zróżnicowanym stopniu trudności .

 

Najlepszymi okazali się Damian SAWICKI / kl. I B / oraz Michał KOCOT / kl. I A / którzy zajęli ex quo I miejsce , zdobywając 26 pkt. Trzecie miejsce z wynikiem 25 pkt. zajął ubiegłoroczny zwycięzca – Maciek MATUSIK / kl.II G/. Kolejne lokaty zajęli :

  • IV m ex quo - Sebastian WYBRANIEC / kl. I E / , Mateusz WILCZEK / kl. II E / oraz Adam DOBRANOWSKI / kl. I F / z wynikiem 24 pkt.
  • VII m zajął Krzysztof LACHOWICZ / kl. II A / z 23 pkt.
  • VIII m zajęli ex quo - Krzysztof MIENTUS / kl. I A / , Michał STEINHOF / KL. II B / oraz Piotr DZIALLEK kl. I A / - z 22 pkt.

Zdobywcy pierwszych siedmiu miejsc otrzymali dyplomy , natomiast pierwsza trójka przedstawiona będzie do nagrody rzeczowej , ufundowanej przez Dyrektora Szkoły. W jury konkursu zasiadali : Gabriela Lorenc , Dawid Soll i Piotr Szuster.

GRATULACJE.