Praktyki - pracodawcy

 

Nazwa Miejscowość
ACN- Robotics- Andrzej Culic Krapkowice
Adamietz Sp. z o.o. Strzelce Opolskie
Adrianna Ostrowska Wielowieś
Agencja Informatyczna SPRINTER s.c. Opole
ALKON- Albert Konieczny Opole
ALMAT- Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Krapkowice
AMANSO Agencja Reklamowa Opole
ANIMEX Foods Sp. z o.o. sp. k Oddział w Opolu Opole
Anton Paar Graz (Austria)
ArcelorMittal Poland S.A. Al.J. Piłsudskiego 92 41-308 Dąbrowa Górnicza Oddział w Zdzieszowicach Zdzieszowice
Areszt Śledczy w Opolu Dział Informatyzacji i Łączności Opole
ARFIXER Sp. z o.o. Opole
Arkadia S.C. Opole
ARTBORO s.c. P. Lacna, B. Świtniewski, GK System Zawada
Artur Woszek Projektowanie i Wykonawstwo Instalacji Elektrycznych Polska Nowa Wieś
ASComNet Communication Networks - Andrzej Świstak Strzelce Opolskie
Associazione Artistica Culturale "A Rocca" Barcellona Pozzo di Gotto (Włochy)
ATABAJT Opole
ATECH Opole
ATMOTERM S.A. Opole
Auto -Tech - Andrzej Sobota Luboszyce
Auto Lellek Group Sp. z o.o. Sp.k. Sławice
AUTO POWER ELECTRONIC- Piotr Skrobotowicz Opole
Auto-Moto-Handel Romaniak Dariusz Biała
A-Z Gastro – Elżbieta Rurynkiewicz Opole
A.Ebbecke Verfahrenstechnik AG Bruchkobel (Niemcy)
BA GLASS POLAND Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu Poznań
BADREX FHU S.C. Opole
Bank Zachodni WBK S.A. I Oddział w Opolu Opole
Basen Complex Opole
Biblioteka Główna Uniwersytetu Opolskiego Opole
BIT- Bartłomiej Węglarz Opole
BLISTAL - Usługi Spawalnicze - Przemysław Kała Nowa Wieś Mała
BLUESOFT - S.J. Opole
BlueSoft- Łukasz Matura, Grzegorz Rutkowski, Jerzy Spólnicki S.J. 45-310
Budownictwo - Ewald Wrzos Polska Nowa Wieś
Bus - Service Sp. z o.o. Opole
Centrum Komputerowe HSI Sp. z oo. Opole
Centrum Kształcenia Praktycznego w Opolu Opole
CEWE Sp. z o.o. Kędzierzyn - Koźle
Chespa Sp. z o.o. Krapkowice
Chespa Wykrojniki Sp. z o.o. Chorula
CODEFUSION Sp. z o.o. Opole
Columbus- Adam Wojnarowicz Opole
Contact Center One Sp. z o.o. Opole
Control Sp. z o.o. Krapkowice
Createch - Michał Dziubałtowski Prószków
CUPROD Sp. z o.o. Kluczbork
DARSEK Łambinowice
Dynamic Code Solutions - Tomasz Tofel Opole
ECO S.A. Opole
Ekosmaki - Produkty Ekologiczne - Małgorzata Jankowska Opole
ELCON - Grzegorz i Anna Konieczni - Tomasz Konieczny S.J. Chrząstowice
Electro Scott - Krystian Stanoszek Stare Budkowice
Elektra - Instalacje Elektryczne i Odgromowe - Krzysztof Klick Prószków
Elektro Meisterbetrieb - Klaus Marx Grunbach (Niemcy)
Elektroinstalatorstwo „Elmik”S.C. Ligota Tułowicka
Elektroinstalatorstwo z Usługami Koparkowymi Maciej Kasperski Ligota Tułowicka
Elektrolux Poland Sp. z o.o Oława
Elektronika, Elektryka Pojazdowa - Tomasz Zdeb Opole
ELEKTRON- Janusz Plotnik Luboszyce
ELEKTROTIM Roman Bartyla Węgry
ELEMAR- Mariusz Lorenc Pomiary, instalacje elektryczne, usługi RTV Bogacica
Elemont Sp. z o.o. Brzezie k.Opola
ELIN - Arkadiusz Miszkiewicz Kędzierzyn-Koźle
ELMONT Sp. z.o.o. Dobrodzień
ELPA Zakład Usługowy - Alfred Panusz Racławiczki
ELTEKO ELEKTRO – TECHNIK- Joachim Kowol Ligota Prószkowska
ELTEL Zakład Usług Elektrotechnicznych - Łukasz Gonsior Opole
EMP- Instalacje Elektryczne- Magdalena Solecka Ładza
Energetyka Cieplna Opolszczyzna S.A. Opole
ETP S.A. Katowice
E- direct Sp. z o.o. Opole
Fabryka Aparatury i Urządzeń "FAMET" S.A. 47-225 Kędzierzyn- Koźle
ul. Szkolna 15 A Zakład Produkcyjny nr 4 w Opolu
Opole
Fabryka Maszyn ROTOX Sp. z o.o. Zieleniec
FART TECHNOLOGY Sp. z o.o. Opole
Firma Handlowo- Usługowa ORC Michał Adamczewski Opole
Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna "REMSIL" Andrzej Kizielewicz Tarnów Opolski
Firma H.M. Bartkiewicz Opole
Firma Komputerowa WEGA - Sebastian Kalinowski Czarnowąsy
Firma Usługowo - Handlowa "DAL" Opole
Firma Wielobranżowa - Jacek Grabelus Gogolin
Freshink Studio - Waldemar Saft Zimnice Wielkie
F.H.U. ELTOM - Tomasz Banak Głogówek
Gaila Elektro - Armin Zimerman Gogolin
GENIUS S.J. Opole
GO AUTOMATICS Marek Gołda, Paweł Opieczonek S.C. Bytom
Górażdże Cement SA Górażdże
Grodcono Sp. z o.o. Grodków
GWARANT Agencja Ochrony S.A. Opole
Hardware Storm- Piotr Kała Zdzieszowice
HART Sp. z o.o. Opole
High-Tech System Sp. z o.o. Opole
HMS S.C. M.Niedojadło J.Szostek Opole
HOGER MB Sp. z o.o. Lubliniec
HOLZ-HER Maschinenbau GmbH Voitsberg (Austria)
Impuls- System Aleksander Olender Karczów
InfoFix- Grzegorz Polit Wałbrzych
Innotec Dębska Kuźnia
Insel Krzysztof Wróblewski Opole
Instalacje Elektryczne i Teletechniczne Inet - Waldemar Kesner Opole
Instalatorstwo Elektryczne Hubert Loch Szczedrzyk
Instalatorstwo elektryczne i pomiary- Hubert Musioł Długomiłowice
Instalatorstwo Elektryczne - Krzysztof Wocka Dobrzeń Wielki
Instalatorstwo Elektryczne -Franiciszek Duda Kędzierzyn-Koźle
Instalatorstwo Elektryczne Kotórz Mały
Instalatorstwo i Pomiary Elektryczne Mariusz Sowa Kup
Inteligentne Instalacje LCN Polska Biuro Slask- Jarosław Klubkowski Opole
Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. Strzelce Opolskie
IT Develop Sp. z o.o. Opole
IT PROJECTS MANUFACTURE sp. z o.o. Lublin
itDesk Opole
ITRAK-Paweł Rak Lewin Brzeski
IT/ MEDIA TYRS - Tomasz Zacharewicz Nowa Wieś Mała
Joszko Modele Schodnia
KAJA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji i Montażu Urządzeń Elektrycznych Strzelce Opolskie
KAMILNOTEBOOK- Dominik Piziewicz Wrocław
Karl Wagner - Elektromaschinenbau Gmbh Voitsberg (Austria)
Kej - Przedsiębiorstwo usługowo – Handlowe Branży Elektrycznej Czarnowąsy
Komenda Wojewódzka Policji - Wydział Łączności i Informatyki Opole
Komenda Wojewódzka Policji Opole
Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. Niemodlin
KORI-ART Mateusz Koszyk Komprachcice
Krapkowickie Sieci Internetowe Sp. z o.o. Krapkowice
KREON- Reklama Świetlna Sp. z o.o. Krasiejów
Logicsoft - Przedsiębiorstwo Informatyczne Opole
LOTHLORY Mirosława Tomanik Opole
MAD IT - Marcin Dziuk Opole
MakiTECH Opole
MAP LIFTTECHNIK S.C. Przywory gm.Tarnów Op.
Mechanika Pojazdowa - Tomasz Namysło Żywocice
Media_DOM Usługi Informatyczne - Adam Bukała Opole
MESA F.H.U Andrzej Kobienia Sławice
METSÄ TISSUE Sp. z o.o Krapkowice
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Lewin Brzeski
MIKROSYSTEM Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Sp. z o.o. Kępa
Mochnik Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole
MORAWIEC Sp. z o.o. Głogówek
morele.net sp. z o.o. Punkt Opole ul. Katowicka 55 Kraków
MovieBird International Sp. z o.o. Opole
MULTI - Elektronik S.C. Opole
NETKONCEPT. COM. Spółka Jawna Opole
NORKOM Piotr Iżyk Opole
NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z.o.o. Opole
OMEGA ELEKTRO inż. Jerzy Opisiak Opole
OMNItek - Biuro Doradztwa i Realizacji Projektów Teletechnicznych - Tomasz Opoka Opole
Opolkom - serwis komputerowy Opole
Opolski Urząd Wojewódzki Opole
OPOLTEL T.S. Lisek Sp. J. Biadacz
Opoltrans Brzezie k.Opola
OZAS-ESAB Sp. z o.o. Opole
Park Technologiczno - Innowacyjny Sp. z o.o. Przywory gm.Tarnów Op.
PBM SYSTEM Sp. z o.o. Kolonowskie
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A- Oddział Elektrownia Opole Brzezie k.Opola
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zakład Lini Kolejowych Opole
Polaris Industries Opole
Polaris Poland Sp. z o.o. Warszawa
Politechnika Opolska Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Opole
Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Opolu "Radio Opole" S.A. Opole
POLTV Multimedia S.A. Opole
POS - System Sp. z o.o. Kluczbork
PPHU INSTALLTECH - Damian Księżycki Krapkowice
Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego - Izabela Krysa Opole
PROFEX elektronik Opole
Projekt Automatyka i Elektrotechnika Sp. z o.o. Opole
Projektowanie i Wykonawstwo Instalacji Elektrycznych - Artur Woszek Wawelno
Prokuratura Okręgowa w Opolu Opole
Prolicht Reklama Sp. z o.o. Ozimek
Proserwis Opole
Protec Sp. z o.o. Budowa Prototypów i Techniki Wytłaczania Chróścice
Przedsiębiorstwo Usług Informatyczno-Organizacyjnych AGROPIN Sp. zo.o.o. Opole
Przedsiębiorstwo el 12 Sp. z o.o. Oddział w Opolu Opole
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Zakład Cieplny Racibórz
Przedsiębiorstwo Modernizacji I Urządzeń Energetycznych REMAK S.A. Opole
Przedsiębiorstwo Produkcji Armatury ZAMKON Kędzierzyn-Koźle- dzielnica Żabieniec
Przedsiębiorstwo Produkcji i Montażu Urządzeń Elektryczych "KAJA" Spółka z o.o. Strzelce Opolskie
Przedsiębiorstwo Surowców Skalnych BAZALT-GRACZE Sp. z o.o. Gracze
Przedsiębiorstwo Usług Teleinformatycznych "Net Cad" Sławomir Pluta Opole
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elkw - Service Opole
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Sejt-Kom" Opole
Przedsiębiorstwo Zastosowań Techniki PeZeT- Krzysztof Hajduczek Opole
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Opole
Publiczne Gimnazjum w Starych Siołkowicach Stare Siołkowice
PUHiP "DOR-BUR" Tadeusz Burek, Kazimierz Doros Strzelce Opolskie
P.H.U. ALERT - Rafał Dolak Niemodlin
P.H.U. Elektrolino - Norbert Michalczyk Opole
P.H.U. ELKO - Elektrotechnika systemy p.poż. Tomasz Kotula Mechnice
P.H.U. KRAN_SUW - Jarosław Zadrożny Korfantów
P.P.H.U "HELLUX" s.c  
P.P.H.U. SEGAL - Sebastian Wandzioch Opole
P.P.U. Sp. z o.o. KOPGARD Kolonowskie
P.P.U.H FILPLAST Komorniki
P.P.U.H KRAFT- Instalacje Elektryczne Opole
P.U.H MARPONET- Mariola Początko Lewin Brzeski
RADAR -Instalacje Elektryczne - Waldemar Wacławczyk Suchodaniec
RAGTIME Sp. J. Opole
Regionalne Centrum Rozwoju Edukacji w Opolu ul.Głogowska 27, 45-315 Opole Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Polmar Katowice
REKOM - Piotr Holik Krzanowice
REMONDIS Opole
Remsil F.H.U.P – Andrzej Kizielewicz Tarnów Opolski
Reveal Polska Sp. z o.o. Opole
Rohren-und Pumpenwerk BAUER Voitsberg (Austria)
Roman Michalczyk Osowiec
RV Metal. Sp. z o.o. Obróbka metali Opole
Salon Komputerowy GIGAKOMP Biała
Samodzielny Publiczny ZOZ MSW Opole
SAT - Dolan- Zbigniew Dolan Ligotka
Schweiker Sp. z o.o. Komorniki
SEGAL - Kasy Fiskalne Opole
SFD S.A. Opole
SID – Systemy Inteligentnych Domów Krzysztof Solecki Ładza
Siemens Aktiengesellschaft Graz - Strasgang (Austria)
Silspek Rubber Sp. z o.o. sp.k. Dobrzeń Wielki
Sklep komputerowy, kasy fiskalne, serwis COMKAB Głubczyce
SmartMage - Paweł Knieć Opole
Stadtwerke Koflach GmbH Koflach ( Austria)
Stegu Sp. z o.o Jełowa
Stolzle - Oberglas GmbH Koflach ( Austria)
Szpital Wojewódzki w Opolu Opole
Sztabson - Marta Szczotka Kubice
TAGnology RFID GmbH Voitsberg (Austria)
Tauron S.A. Oddział w Opolu Opole
Teatr im. J. Kochanowskiego w Opolu Opole
TEST Zakład Remontowo -Usługowy Badania i Analizy Techniczne - Piotr Staszewski Krapkowice
TinalLed Dębska Kuźnia
Towarzystwo Oświatowo - Naukowe INTERWIEDZA Sp. z o.o. Opole
TRACK- W.S. S.C. Opole
Transbud Konstrukcje Sp. z o.o. Bytom
TRANSREM Sp. z o.o Opole
TRIDEX - K. Olszański, A. Płuska, J. Wełk, J. Wieczorek Sp. Jawna Opole
T.M. Soft Control - Tomasz Momot Usługi Informatyczne i Programistyczne Opole
UNISOFT Sp. z o.o. Gdynia
Unitrez Ochrona OP Sp. z o.o Sp. K. Opole
Uniwersytet Opolski Opole
Untitled Kingdom Sp. z o.o. Kraków
Urząd Gminy i Miasta w Ozimku Ozimek
Urząd Gminy w Strzeleczkach Strzeleczki
Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego Departament Społeczeństwa Informacyjnego i Informatyki Opole
Urząd Miasta i Gminy w Krapkowicach Krapkowice
Urząd Miasta Opola Opole
Urząd Miejski w Gogolinie Gogolin
Usługi Budowlane - instalacje elektryczne i sanitarne - Klaudiusz Janik Głogówek
Usługi Elektroenergetyczne - Marek Tarkowski Łosiów
Usługi Elektroinstalacyjne- Renata Menzel Borkowice
Usługi Elektryczne – Krzysztof Wójcik Daniec
Usługi Elektryczne- Alfred Spałek Strzeleczki
Usługi Informatyczne Dragon S.C. Anna Margos, Marek Margos Ochodze
Ustronianka Sp. z o.o 43-450 Ustroń ul. Jelenica 72 Zakład nr 3 Biała
Wama-Elektro Zakład Elektryczny- Marcin Walecko Ochodze
WEBSAFE.PL - Thomas Szteliga Opole
WIECZOR - NET Sieci Komputerowe Internet- Henryk Wieczorek Olesno
Wikoliw Sp. C. Opole
Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża Opole
Zakład Elektroinstalacyjny Antoni Huńcza Górki
Zakład Elektroinstalacyjny - Piotr Apostel Otoki
Zakład Elektroinstalacyjny "Nowa" Robert Wojtala Gogolin
Zakład Elektroinstalacyjny- Ludwik Smandzik Chrzowice
Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Opolu Przedsiębiorstwo Informatyczne Sp. z o.o. Opole
Zakład Elektrotechniczny "ALFA" K. Miś, J. Koziołek Sp. Jawna Krapkowice
Zakład Elektryczny – Paweł Kansy Kadłub Turawski
Zakład Elektryczny „WAMA-ELEKTRO” Walecko Marcin Ochodze
Zakład Elektryczny Bernard Koc Łubniany
Zakład Elektryczny Paweł Kansy Kadłub Turawski
Zakład Elektryczny- Dariusz Cyrys Jełowa
Zakład Elektryczny- Jarosław Sojka Gogolin
Zakład Handlowo- Usługowy TELVID s.c. Opole
Zakład Handlowo-Usługowy - Jan Kolender Leśnica
Zakład Produkcyjno - Usługowy CELTA - Tadeusz Olesków Opole
Zakład Stolarski - Gebauer Tarnów Opolski
Zakład Techniczno- Budowlany POLBAU Sp. z o.o. Opole
Zakład Usługowo - Handlowy ELEKTROMIX Zdzieszowice
Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski
Zakłady Wyrobów Metalowych "Carbonex" Konstrukcje Stalowe Ozimek
Zarmen FPA Sp. z o.o. Zdzieszowice
Zespół Szkół Elektrycznych Opole
Zespół Szkół Sportowych Nr 1 im. Janusza Korczaka Krapkowice
Zott Polska Sp. z o.o. Opole