PRO-VENT SYSTEMY WENTYLACYJNE

 provent

Profil działalności firmy: Producent innowacyjnych urządzeń wentylacyjnych z odzyskiem ciepła oraz gruntowych wymienników ciepła

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy na stanowisko:

ELEKTRONIK – SERWISANT

Lokalizacja: Dąbrówka Górna k/Krapkowic

Zadania:

  • realizacja usług serwisowych,
  • przygotowywanie części zamiennych,
  • doradztwo techniczne.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagradzania,
  • przyjemną atmosferę pracy,
  • ciekawe doświadczenie zawodowe.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, profil: elektronika, automatyka, mechatronika,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • dobre umiejętności manualne (lutowanie, naprawy elektryczne),
  • miłe usposobienie, wysokie zaangażowanie, dobra organizacja pracy,
  • uprawnienia SEP,
  • prawo jazdy kat. B.