Elektromechanik - ASSA ABLOY Mercor Doors, Dobrzeń Wielki (opolskie)

mercor assa abloy

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

Elektromechanik
Miejsce pracy: Dobrzeń Wielki (opolskie)

Wymagania:

  • wykształcenie elektrotechniczne (zawodowe lub średnie)
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość instalacji elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunków i schematów elektrycznych
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu
  • umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów okresowych instalacji budynków i obiektów,
  • Usuwanie usterek i awarii maszyn i urządzeń oraz elementów wyposażenia obiektu.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • wdrożenie zawodowe;
  • możliwość rozwoju poprzez współpracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)