OFERTA PRACY GENIUS

 genius Biuro
45-701 OPOLE, ul.Wrocławska 46-48
Tel./fax 77 47 43 600

Zatrudnimy absolwentów Zespołu Szkół Elektrycznych w charakterze

INSTALATORA SYSTEMÓW  ALARMOWYCH I CCTV
SERWISANTA KAS FISKALNYCH
SERWISANTA SYSTEMÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH i TELEINFORMATYCZNYCH

Wymagania:

  • znajomość podstaw elektroniki
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • niekaralność
  • prawo jazdy kat B
  • mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:

  •  pracę w firmie z kilkunastoletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku
  • ciekawą i urozmaiconą pracę z możliwością rozwoju zawodowego
  • kontakt z najnowszymi rozwiązaniami i technologiami
  • możliwość łączenia pracy z dalszą nauką (szkoła wieczorowa lub zaoczna)
  • szkolenia branżowe
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze, również dla studentów

W sprawie pracy prosimy kontaktować się telefonicznie: 77-47-43-600, 605 410 610

Oferty pracy TECHKAM

Firma TECHKAM
45-129 Opole
ul.Kępska 7
www.techkam.pl

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą rodzinną, która posiada ponad 20 lat doświadczenia. Dzięki pełnemu poświęceniu się naszej pracy od wielu lat dostarczamy najlepsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa. Specjalizujemy się w sprzedaży i profesjonalnym doradztwie urządzeń tworzących systemy alarmowe, domofony, kontrolę dostępu, videofony, rejestratory czasu pracy, telewizję przemysłową i sieci LAN. Dla naszej firmy ważne jest realizowanie całościowych projektów, dlatego polecamy swoje usługi zarówno w doradztwie, sprzedaży, montażu jak i serwisie.

Zatrudnimy pracownika ze znajomością systemów alarmowych i systemów telewizji dozorowej

Poszukujemy osoby z doświadczeniem zawodowym na stanowisko instalator – serwisant lub osoby z wykształceniem technicznym - elektrycznym do przyuczenia

Wymagania :

  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, dokładność
  • samodzielność i duże zaangażowanie
  • komunikatywność
  • mile widziana znajomość systemów kontroli dostępu i montażu domofonów i videofonów

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • miła atmosfera
  • praca w trybie jednozmianowym
  • telefon służbowy

Kontakt: Magdalena Zakrzewska, tel:500 495 480

Elektromechanik - ASSA ABLOY Mercor Doors, Dobrzeń Wielki (opolskie)

mercor assa abloy

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

Elektromechanik
Miejsce pracy: Dobrzeń Wielki (opolskie)

Wymagania:

  • wykształcenie elektrotechniczne (zawodowe lub średnie)
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość instalacji elektrycznych
  • umiejętność czytania rysunków i schematów elektrycznych
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu

Zadania:

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,
  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów okresowych instalacji budynków i obiektów,
  • Usuwanie usterek i awarii maszyn i urządzeń oraz elementów wyposażenia obiektu.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • wdrożenie zawodowe;
  • możliwość rozwoju poprzez współpracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Magazynier-sprzedawca - EL12 Sp. z o.o.

el12

Przedsiębiorstwo EL12 Sp. z o.o. to sieć hurtowni elektrycznych z ponad 12-letnią tradycją. Sprzedajemy artykuły elektrotechniczne, energetyczne, automatyki przemysłowej oraz mieszkaniowej w 10 oddziałach w Polsce oraz za pośrednictwem Internetu www.el12.pl . Jesteśmy organizatorem Akademii el12 w Twojej szkole.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier-sprzedawca

do pracy w oddziale w Opolu

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia elektrotechnicznego minimum zawodowego
  • znajomości branży elektrotechnicznej
  • chęci do pracy : )

Oferujemy m.in.:

  • wsparcie rozwoju zawodowego – m.in. przez dofinansowanie studiów związanych z wykonywaną pracą,
  • profesjonalne szkolenia,
  • możliwość awansu.

Zainteresowany?

oraz klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., nr 133, poz. 883 z  późniejszymi zmianami)"

Zależy nam, żeby zdolni ludzie pracowali właśnie u nas!

Elemont sp. z o.o. - Oferty pracy

elemont pelne

Elemont sp. z o.o.

Oferty pracy na różnych stanowiskach. Proszę wypełnić ankietę (pobierz) i złożyć do 6 czerwca 2016r.