Rekrutacja
2017 >

Strona systemu rekrutacji
opolskie.edu.com.pl

Jak się rejestrować?
sprawdź >>

Rekrutacja w Elektryczniaku
elektryk.opole.pl/rekrutacja-2017

Kółka i zajęcia dodatkowe 2016/2017

  Nazwisko i imię   nauczyciela Zajęcia Termin
1. Barczuk Andrzej Sekcja tenisa stołowego Indywidualnie wg potrzeb uczniów
2. Dobosz Renata Przygotowanie uczniów do olimpiad i konkursów z języka angielskiego
Fakultet z języka angielskiego - przygotowanie do matury
Poniedziałek lekcja 9, s. 40
Czwartek,
godz. 14.50, s.50
3. Dzionek Dariusz Koło historyczne Wtorek,
godz. 14.05 s. 22
4. Dobrowolski Piotr Przygotowanie do konkursów, olimpiad środa g. 14.05 oraz wg potrzeb
5. Dworaczyńska Katarzyna Szkolny Klub Europejski EUROELEKTRYK Wg potrzeb
6. Gargul Lidia Zajęcia wyrównawcze z elektrotechniki Czwartek,
godz. 14.05, s. 39
7. Hulok Maria Koło filmowe Według harmonogramu NHEF
8. Jaworska –Suwała Małgorzata Przygotowanie do OLiJP- poniedziałek Poniedziałek, godz. 15.00, s. 15
9. Kaczmarz Maria Fakultet z języka angielskiego - przygotowanie do matury Czwartek,
godz. 14.50, s.38
10. Jasinski Rafał Zajęcia wyrównawcze z mechatroniki Czwartek,
godz. 14.05, s. 25
11. Kamieniak Krzysztof Koszykówka - SKS Czwartek
godz. 15.00, s.g1
12. Kowol Danuta Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas pierwszych zainteresowanych rozszerzaniem wiedzy z matematyki Czwartek,
godz. 15.00, s. 51
13. Kozak Joanna Zajęcia dodatkowe dla maturzystów Poniedziałek,
godz. 8.00, s. 5
14. Korze kwa Mirosława Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego Poniedziałek
godz. 15.00, s. 40
15. Kowalska Maria Zajęcia z fizyki - el. rozszerzenia dla kl. 3 i 4

Przygotowanie do turnieju fizycznego
Piątek ,
godz. 14.05, s. 47
Poniedziałek,
godz. 14.05, s. 47
16. Kozicka Edyta Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Zajęcia wyrównawcze z matematyki z elementami rozszerzenia
Wtorek,
godz. 14.05, s. 52
Środa,
godz. 8.50, s. 31
Czwartek,
godz. 13.15, s. 50
17. Kozielska Maria Zajęcia wyrównawcze z matematyki Indywidualnie wg potrzeb uczniów
18. Król Kazimierz Akademia Cisco, kurs IT Essentials Czwartek, godz. 14:00, sala 42
19. Kulik – Nowak Dorota Koło PCK Wg potrzeb
20. Łakomy Edward Szkolne Koło LOK + Grupa ratownicza Środa,
godz. 14.05, s. 43
21. Małecki Marek Zajęcia z badmintona Indywidualnie wg potrzeb uczniów
22. Mietełka Piotr Koło technologii 3D i elektroniki Piątek,
godz. 14.05, s. 24
23. Moch Robert CCNA Security + R8S Środa,
godz. 14.05, s.23
24. Muszyński Piotr Elektronika praktyczna w teleinformatyce Piątek,
godz. 12.25, s. 26
25. Myśluk Tadeusz Zajęcia z fizyki - el. rozszerzenia dla kl. 2

Koło fizyczne
Piątek ,
godz. 14.05, s. 49
Środa,
godz. 14.05, s. 31
26. Nowak Agnieszka Przygotowanie uczniów do olimpiad i konkursów z j. niemieckiego
Fakultet z języka niemieckiego - przygotowanie do matury
Wtorek,
godz. 15.00, s. 53
Czwartek,
godz. 14.05, s. 41
27. Olszowski Andrzej Koło szachowe Środa,
godz. 14.05, s. 45
28. Peczeniuk Beata Koło teatralne, koło filmowe Indywidualnie wg potrzeb uczniów
29. Rapiński Artur Koło robotyczne Poniedziałek,
godz. 15.00, s. 9
30. Rączka Bogusław Siatkówka – SKS Poniedziałek/wtorek,
godz. 15.00, s.g1
31. Stanisławska Anna Zajęcia z robotyki Poniedziałek,
godz. 15.00, s. 9
32. Śniegur Tomasz Fakultet z języka angielskiego - przygotowanie do matury Czwartek,
godz. 14.50, s.39
33. Śniegur Tomasz Odyseja Umysłu Poniedziałek, 12.25-13.10
Piątek, 8.00 – 9.40,